Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic

4 participanți

In jos

REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic Empty REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic

Mesaj Scris de Christian Douglas Lun Aug 01, 2011 12:06 am

REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic B9j0uq

Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic
Christian Douglas
Christian Douglas

Mesaje : 24
Data de inscriere : 17/07/2011

Sus In jos

REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic Empty Re: REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic

Mesaj Scris de AdiBoier Mar Aug 02, 2011 3:20 pm

Allen Hill:Urmeaza meciul intre echipe. Axe Wayne si Cody Knight,care revine in seara aceasta inapoi in REW,vor intra primii.
Chris Stone:A revenit ala?
Allen Hill:Da,Chris,a revenit ala impreuna cu Axe Wayne.

Cody isi face taunt-ul pe rampa de intrare. Wayne il impinge din spate spunandu-i sa mearga mai repede. Fanii nu stiu ce sa faca. Ori sa il huiduie pe Wayne ori sa il aclame pe Cody.

Chris Stone:Axe Wayne il va duce in spate pe Cody tot timpul meciului.
Allen Hill:Cred ca te-a auzit...

Cody si Wayne intra in ring si The Future isi executa tauntul pe corzi. Cei 2 iau cate un microfon. Axe se uita incruntat catre fani.

Cody Knight:Salut,Universul REW! Tocmai am revenit din alta zona. Vreau sa va incant din nou si sa ajung din nou in peisajul Centurii Mondiale! In seara asta,eu si Wayne vom lupta contra lui Alegre si Mike Classic. Eu sper ca vom face spectacol si ca vom castiga!

Axe Wayne:Neata,ipocritilor! Eu si asta vom zdrobi echipa lui Alegre,iar voi ipocritilor, veti plange cand veti vedea ca cei 2 vor pierde! O sa arat tuturor din ce sunt facut! Il voi duce in spate pe Knight tot meciul. Cody,eu voi face pin-ul final si eu voi castiga meciul pentru ca tu nu vei fi in stare sa faci ceva! Te-ai obisnuit cu drogurile tale si cu berea si femeile.

Cody Knight: Dupa meci,o sa am o surpriza pentru 2 oameni!

Allen Hill:Oare ce pregateste Cody?
Chris Stone:Droguri si bere pentru toata lumea...

Cei 2 arunca microfoanele si isi fac ultima incalzire dinainte de meci.

AdiBoier
C8ilu'

Mesaje : 3166
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 24
Localizare : Mociu, Cluj

Sus In jos

REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic Empty Re: REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic

Mesaj Scris de ZarnicaStefan Dum Aug 07, 2011 1:50 am

In arena rasuna melodia de intrare a campionului Hardcore , Alegre.Acesta apare alaturi de Mike Classic pe rampa de intrare.Atmosfera in arena devine electrizanta la aparitia campionului Hardcore.

Chris Stone : Iata si echipa adversa compusa din campionul Hardcore Alegre si Mike Classic.
Allen Hill : Sunt sigur ca Axe Wayne si Cody Knight ii vor zdrobi pe ratatii astia doi.
Chris Stone : Da da.

Cei doi isi strang mainile dupa care alearga spre ring batand palma cu fiecare fan din primul rand.Ajunsi in ring , cei doi se urca pe turnbuckle executandu-si taunt-ul.
Dupa ce coboara , Alegre cere un microfon , iar cand il primeste spune urmatoarele :


Alegre : Axe Wayne , tu de unde naiba ai mai aparut ? Vii aici cu mainile in pantaloni si spui ca ma vei invinge pe mine si pe Mike.Bine , asta nu m-ar fi deranjat la urma urmei , fiecare are visele lui dar cand ii faci pe prietenii mei "ipocriti",ei bine pregateste-te pentru bataia vietii tale.

Alegre termina de vorbit , iar Mike face semn cum ca ar vrea sa spuna si el cateva cuvinte iar mexicanul ii da microfonul.

Mike Classic
: Cody nu stiu cum de ai avut "norocul" sa fii partenerul acestui .... acestui,nici nu-l pot descrie in cuvinte.Ei bine , ghinionul tau.

Chris Stone : Aceste cuvinte sigur l-au enervat rau de tot pe Axe Wayne.
Allen Hill : Cei doi au avut gura cam mare , dar sunt sigur ca vor plati pentru asta

Axe Wayne abia se mai poate stapani sa nu ii atace pe cei doi.Dar este oprit la timp de arbitru care il trimite in coltul sau.
Mike si Alegre se duc in coltul lor unde discuta strategia si cine va intra primul in ring.

ZarnicaStefan
Moderator Global

Mesaje : 124
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic Empty Re: REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic

Mesaj Scris de ShaunWhite Vin Aug 12, 2011 9:15 pm

Ding-ding-dingul se aude, iar Alegre nu sta pe ganduri si il executa pe Cody Knight cu un Superkick, numaratoarea devenind o formalitate.

Allen Hill : Primul meci la echipe este castigat de Alegre si Mike Classic
Chris Stone : FABULOS!
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic Empty Re: REW UnStoppable: Axe Wayne & Cody Knight vs. Alegre & Mike Classic

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum