Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher

2 participanți

In jos

REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher Empty REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher

Mesaj Scris de ShaunWhite Lun Aug 15, 2011 2:13 pm

REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher Conduit


Normal Match
Christian Brooks vs. Mike Fisher
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher Empty Re: REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher

Mesaj Scris de ShaunWhite Lun Aug 15, 2011 10:42 pm

Imaginile se muta in backstage, acolo unde reporterul REW il are in fat ape unul dintre cei mai buni prieteni ai campionului Mondial Ryan N, Christian Brooks.

Reporter : Buna Christian, acum cateva momente am discutat si cu nimeni altul decat campionul Mondial Ryan N, care a zi ca este increzator in abilitatile tale in-ring cat si cele de la microfon. Ce parere ai de vorbele lui?
Christian Brooks : Al dracu’ de bine. Razvan are dreptate cand vorbeste despre mine. Am venit aici pentru a demonstra ca sunt CEL MAI BUN WRESTLER IN VIATA, iar acest meci o va dovedi. II urez si lui Razvan mult succes in meciul lui impotriva lui Duke Nukem, dar ceea ce conteaza in acest moment, sunt eu. Nu exista cineva care sa fie mai bun ca mine. O sa distrug pe oricine imi iese in cale, daca e cazul, chiar si pe Ryan..
Reporter : Cum crezi ca va iesi meciul asta?
Christian Brooks : Mai si intrebi? Meciul asta va fi cel mai bun meci din istoria REW. Voi da tot ce am mai bun pentru a castiga meciul.. ehh, ce tot spun? Victoria mi-e deja asigurata. Mike pescarul sau cum il cheama nu o sa aibe nici o sansa. Il voi executa cu un N-Gage din care nu-si va reveni prea usor.
Reporter : Bine…. Eu o sa te las sa te pregatesti, mult succes.


Brooks zambeste catre camera, iar apoi pleaca facandu-si drumul spre arena plina cu fani extaziati.

Melodia “Just Close Your Eyes” rasuna in gigantica arena a REW-ului, moment in care toata arena incepe sa huiduie. Culorile galben-portocalii isi fac simtite prezenta, moment in care “Cross” apare pe rampa de intrare. Christian isi continua drumul spre ring, nebagand in seama huiduielile publicului. Odata ce intra in ring, Cross se urca pe turnbuckle unde isi executa taunt-ul, moment in care huiduielile ating apogeul.

Allen Hill : Asta e o intrare demna de un viitor campion mondial. Acest “Cross” are un potential enorm pentru un debutant, dar sa nu uitam de Mike Fisher care activeaza in IFF, avand mai multa experienta.
Chris Stone : Ai vazut cat de huiduit poate sa fie? Nu are nici cea mai mica sansa sa devina campion mondial. Nu o sa devina decat pierzatorul #1 al companiei.
Allen Hill : Asta spuneai si despre Ryan. Poate Brooks sa-si intreaca prietenul? Oare va fi un meci Ryan N. vs. Christian Brooks. O sa vedeti un meci cu un potential enorm dupa pauza intre Cross si Mike Fisher. Soarta lui Brooks va fi decisa la urmatorul UnSTOPable! ? Dupa acest meci speram sa apara si campionul mondial Ryan N sa clarifice situatia.


Dupa pauza publicitara, imaginile il surprind pe debutant in timp ce cere un microfon de la unul din oficialii aflati in afara ringului. Unul din cameramani ii preda microfonul, moment in care Christian Brooks incepe sa vorbeasca, in huiduielile fanilor.

Christian Brooks : Mai termina cu huiduielile public ratat. Am venit aici nu pentru ceea ce credeti toti, adica titlul Heavyweight, am venit aici pentru titlul nou, titlul World. Unul din cei 4 participanti in turneu va pleca cu titlul pe umar. Din acel moment, eu o sa incep sa il vanez. O sa il distrug psihic cat si fizic, fiind nevoit ca in acel moment sa-mi dea titlul. Dupa ce voi lua titlul, o sa fac urmatorul lucru. O sa il provoc pe campionul mondial din acel moment la un meci intre cei doi campioni mondial Eu vs. El, intr-un meci de unificare al centurilor. Dar asta se va intampla doar daca o sa castig titlul World. Eh, pe cine pacalesc, nu am nici o sansa sa pierd un meci pentru titlul ala.

Spectatorii incep sa huiduie din ce in ce mai tare, in timp ce Cross arunca microfonul pe canvas, zambind ironic, ducandu-se in coltul ringului unde face o ultima incalzire inainte de meciul sau de debut.

Allen Hill : Toti vor o sansa la titlurile mondiale, putini primesc o asemenea sansa. Ce zici Chris, este Cross unul din ei?
Chris Stone : Nu cred ca poate sa faca ceva in aceasta companie. Sa se duca la vaci, de unde a venit si acolo sa ramana.
Allen Hill : Cred ca te-a auzit..
Chris Stone : Ma doare in c*r.
Allen Hill : Vorbeste frumos, ne luam amenda de la CNA. .. Revenim dupa pauza.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher Empty Re: REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher

Mesaj Scris de G-Man Vin Aug 26, 2011 3:32 am

Christian isi asteapta oponentul, iar dupa lungi minute de asteptare, se aseaza sa traga un pui de somn. De asemenea, castiga meciul prin forfeit.
G-Man
G-Man
Moderator

Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/07/2011

Sus In jos

REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher Empty Re: REW Conduit - Christian Brooks vs. Mike Fisher

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum