Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne

2 participanți

In jos

REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne Empty REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne

Mesaj Scris de ShaunWhite Lun Aug 15, 2011 2:14 pm

REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne Conduit

Normal Match
Juan Lopez vs. Axe Wayne
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne Empty Re: REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne

Mesaj Scris de Yahoo™ Joi Aug 18, 2011 1:42 pm

Deodata in boxele arenei REW rasuna melodia de intrare a lui Axe Wayne , Hero . Acesta apare pe rampa de intrare, unde se opreste cateva momente. Intr-un final avanseaza, trece pe langa masa comentatorilor si apuca un microfon si o bere. Urca in ring, apoi pe corzi unde desface berea si o bea pe nerasuflate.

"Axe Wayne : Inainte sa vina adversarul meu, am cate ceva de spus. La Showdown-ul recent, cel cu care am intrat in ring, a fost nimeni altul decat bufonul federatiei, si anume, Alegre. Nu a venit singur, l-a acompaniat prostul federatiei, si anume, Mike Classic. Lumea spune ca am pierdut meciul, desi Cody Knight a fost de vina . Priviti pe ecran. "

Cod:
Oficialul REW face semn ca meciul poate incepe , in timp ce fiecare echipa decidea cine sa fie primul in ring . Cody Knight ii spune lui Wayne : " Ma duc eu " si se duce fara sa ii ceara parerea , unde cade prada Superkick-ului lui Alegre .

"Axe Wayne : Se vede clar ca nenorocitul ala plin de cacat n-avea ce cauta in meci cu mine . Insa in seara asta, ma voi infrunta cu un libidinos. Nu stiu de unde a aparut, ultima oara cand am verificat, nici la roster nu era trecut. Meciul asta e un exemplu, pe care ar trebui sa il urmareasca Cody Knight. Fiindca ,aceasi bataie crunta, o va incasa si el curand. "

Wayne arunca microfonul si se aseaza in coltul ringului, sprijinindu-se de corzi.

Chris Stone : Increzator Wayne. Ar fi tare, ca in seara asta, sa fie infrant de Juan Lopez. Oare ce ar mai zice dupa ?
Allen Hill : Nu imi vine sa cred ce gandesti. Axe l-ar fi invins pe Alegre , asa ca nu are nici o problema in a castiga in seara asta . Ai sa vezi.


Fanii devin nerabdatori in asteptarea lui Juan Lopez . Max Steel ramane neclintit in coltul ringului. In cateva secunde acesta ia brusc iar microfonul si se ridica in picioare .

"Axe Wayne : Inca ceva Juan Lopez , gresesc , am mai auzit de tine pana acum . Stiu ca esti unul dintre cei mai prosti wrestleri in aceasta federatie . La finalul acestui meci te vei simtii de parca un tren a trecut peste tine . In seara asta trebuie sa te concentrezi pe cum sa nu fii ranit prea tare . Te voi umilii Axe Wayne, in seara aceasta , tu , vierme , vei pierde ."

Allen Hill : Ei bine , ce mai zici acum Stone ?

Apoi Wayne se aseza la loc in coltul lui , arunca microfonul si isi astepta adversarul .
Yahoo™
Yahoo™
ilovebigtits

Mesaje : 516
Data de inscriere : 19/05/2011

http://www.wrestlinglover.forumgratuit.ro

Sus In jos

REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne Empty Re: REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne

Mesaj Scris de Yahoo™ Mar Aug 23, 2011 3:13 pm

Juan Lopez se prezinta in ring . Axe Wayne il lasa lat la podea cu un Stomach Ache si ii acopera trupul , numaratoarea devenind o formalitate .

Allen Hill : Genial .
Yahoo™
Yahoo™
ilovebigtits

Mesaje : 516
Data de inscriere : 19/05/2011

http://www.wrestlinglover.forumgratuit.ro

Sus In jos

REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne Empty Re: REW Conduit - Juan Lopez vs. Axe Wayne

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum