Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Conduit - World No.1 Contendership

2 participanți

In jos

REW Conduit - World No.1 Contendership Empty REW Conduit - World No.1 Contendership

Mesaj Scris de ShaunWhite Lun Aug 15, 2011 2:15 pm

REW Conduit - World No.1 Contendership Conduit

First Blood Match for the #1 Contendership at the World Title
Daniel O'Connor vs. Christian Douglas
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - World No.1 Contendership Empty Re: REW Conduit - World No.1 Contendership

Mesaj Scris de Junky™ Joi Aug 18, 2011 1:38 pm

Chris Stone : Sper ca sunteti pregatiti de un meci ce promite a fi meciul serii!

Melodia "Always" incepe sa rasune in difuzoarele arenei, moment in care campionul Daniel O'Conoor isi face aparitia pe rampa de intrare, avand un microfon in mana dreapta. Acesta inainteaza catre ring, intrand intr-un final in ''zona de lupta in huiduielile'' publicului.

Daniel asculta scandarile publicului, iar mai apoi duce microfonul la gura, pregatindu-se sa-si inceapa discursul.


Daniel O'Connor
: Universul REW,mereu aceiasi ipocriti care ma huiduiti,aceleasi gunoaie care imi cer un autograf ca apoi sa-l vanda pe E-Bay pentru ca sunt prea grasi si prea lenesi sa isi gaseasca o slujba reala,sa va zic ceva:Eu merit sansa la centura!Ratatul ala a avut o sansa si a pierdut-o!Si sa va mai zic ceva:Eu merit sa am o sansa la centura si apoi eu sa fiu campionul,dar nu se poate fiindca sunt altii care pupa-n cur seful 24/24.

Si acum am un mesaj pentru Ryan N:Fiu de catea,asculta cu atentie!Eu voi veni dupa tine,iti voi tabaci curul ala de obez si apoi iti voi lua centura si inca ceva:Ai grija!In curand ar putea sa ti se intample ceva rau!

Daniel termina discursul in huiduielile fanilor.
Junky™
Junky™
Un nenorocit

Mesaje : 1593
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 25
Localizare : România

Sus In jos

REW Conduit - World No.1 Contendership Empty Re: REW Conduit - World No.1 Contendership

Mesaj Scris de Junky™ Mar Aug 23, 2011 1:59 am

Christian Douglas intra in ring dar este intampinat cu un Breakdown!
Arbitrul incepe numaratoarea!
1!2!3!
Daniel castiga meciul.
Junky™
Junky™
Un nenorocit

Mesaje : 1593
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 25
Localizare : România

Sus In jos

REW Conduit - World No.1 Contendership Empty Re: REW Conduit - World No.1 Contendership

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum