Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita

2 participanți

In jos

REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita Empty REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita

Mesaj Scris de ShaunWhite Lun Aug 15, 2011 2:17 pm

REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita Conduit

R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita Empty Re: REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita

Mesaj Scris de AdiBoier Mier Aug 17, 2011 12:58 am

Allen Hill: The Future vs The Romanian Sensation!
Chris Stone: Plictisitor...

Cody se afla pe rampa de intrare. El isi executa taunt-ul si pleaca spre ring. Cody este aplaudat de catre fani. Tanarul luptator ia un microfon. Nu prea pare fericit!

Chris Stone:Ce vrea sa zica?
Cody Knight:Iata-ma din nou in fata voastra! Vreau sa va zic ceva : nu mai am nevoie de voi! Mereu ati fost langa mine,dar nu am castigat niciun meci. Sa nu va aud! Sunteti niste oameni cu doua fete,ipocritilor! Da! V-am facut ipocriti pentru ca asta sunteti,desteptilor!

Fanii au o reactie mixta pentru Cody. Chris Stone pare putin bucuros de ceea ce aude.

Chris Stone: Insfarsit!
REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita CM-Punk-Shoot-Promo1
Cody Knight: Ce e,Chris? Iarasi ma insulti? Am 3 cuvinte pentru tine : "You can't wrestle!". Allen,nici de sprijinul tau nu mai am nevoie! De nimeni! O sa o fac de unul singur! Voi,fraierilor,veti plange cand favoritul vostru va pierde in fata mea! Nu vorbesc de cei care chiar gandesc ci de femei si de copiii,care nici nu aveau ce cauta aici. La varsta voastra nu eram in casa in fata calculatorului. Pe vremea asta,eu eram afara cu prietenii mei,Ivan si Bob,care nu au primit o sansa in aceasta companie! Michael Williams, nu ai aparut la niciun show pana acum deoarece ai continuat sa il pupi in cur pe Henry Hickenbottom! Sa nu mai spun de faptul ca...

Microfonul lui Knight este oprit. Fanii huiduie oprirea microfonului. Cody se indreapta spre o camera :

REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita Cm-punkraw

Cody Knight:De ce ai facut-o? O sa ma razbun,Henry! Fiu de catea ce esti!

Fanii sunt uluiti si in acelasi timp nedumeriti de ceea ce au vazut.Cody isi face ultima incalzire dinainte de meci si isi arunca tricoul langa ring.

AdiBoier
C8ilu'

Mesaje : 3166
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 24
Localizare : Mociu, Cluj

Sus In jos

REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita Empty Re: REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita

Mesaj Scris de AdiBoier Mier Aug 24, 2011 2:07 pm

Alexandru Ionita nu mai apare si arbitrul il declara pe Cody Knight castigatorul acestui meci.

AdiBoier
C8ilu'

Mesaje : 3166
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 24
Localizare : Mociu, Cluj

Sus In jos

REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita Empty Re: REW World R1 - Cody Knight vs. Alexandru Ionita

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum