Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Conduit - Heavyweight Championship

2 participanți

In jos

REW Conduit - Heavyweight Championship Empty REW Conduit - Heavyweight Championship

Mesaj Scris de ShaunWhite Lun Aug 15, 2011 2:18 pm

REW Conduit - Heavyweight Championship Conduit

Hardcore for the REW Heavyweight Championship
Ryan N. (c) vs. Duke Nukem
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - Heavyweight Championship Empty Re: REW Conduit - Heavyweight Championship

Mesaj Scris de ShaunWhite Lun Aug 15, 2011 2:21 pm

Ryan N. isi face aparitia si se duce imediat in ring.

Allen Hil : GENIAL!
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - Heavyweight Championship Empty Re: REW Conduit - Heavyweight Championship

Mesaj Scris de ShaunWhite Mar Aug 16, 2011 8:19 pm

Intr-un final, melodia “Duke Nukem” interpretata de cei de la Megadeth rasuna in arena REW. Duke vine incet spre ring, fiind aclamat de fani. Intra in ring, iar cei doi Wrestleri se duc in colturi opuse pregatindu-se de meci.

Allen Hill : Aleluia, a aparut si tipu’ asta, mai aveam putin si adormeam.
Chris Stone : Haha, tie nu-ti place de el pentru ca e aclamat de fani. Nope?
Allen Hill : Si Razvan era aclamat si tot imi placea de el..
Chris Stone : Sigur, nu ziceai tu ca numai copiii pot sa-l placa…
Allen Hill : Nu am zis si nici nu o sa zic asta…
Chris Stone : Mda, … ma rog.


Arbitrul da startul meciului iar Niculescu nu sta pe ganduri si il executa pe Nukem cu un Clothesline care il tine ceva timp la pamant pe luptatorul din jocuri video.

Allen Hill : Ai vrea sa tin cu ala din jocuri video?
Chris Stone : Macar ala e aclamat de fani. Ryan a avut parte de o schimbare completa de personalitate.


Duke se ridica iar mai apoi este executat cu un Big Boot. Ryan incepe sa rada arogant, in timp ce Nukem zace lat la podea. Duke se apropie de Ryan si il trage de picior. Ryan cade iar Nukem il executa cu un SPLASH de zile mari.

SPLASH!

Chris Stone : Trebuie doar sa il numere. Titlul e al lui Nukem.
Allen Hill : Ryan o sa ridice umarul..
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - Heavyweight Championship Empty Re: REW Conduit - Heavyweight Championship

Mesaj Scris de haxman. Mar Aug 16, 2011 11:59 pm

Duke merge catre Ryan si incearca pin-ul .. 1..2.. si atat ,Ryan ridicandu-si urmarul drept si oprind numaratoarea .
Americanul nu ii lasa prea mult timp de respiro Campionului si il loveste brutal cu 3 lovituri de picior ,pe abdomenul lui Ryan .

Chris Stone : In ritmul acesta ,Ryan numai are nici o sansa sa plece si de la acest PPV cu centura acasa.
Allen Hill : Prostii ... Ryan va reusi cumva sa-l bata pe Duke ala .


In timp ce adversarul sau inca e la podea ,Nukem paraseste suprafata de lupta ,cautand ceva sub ring .

Chris Stone : Ce o fi cautand pe acolo Duke ?
Allen Hill : Probabil ceva Hardcore ,specific meciului.In sfarsit ceva actiune .

Duke scoate o masa pe care o pozitioneaza inafara ringului ,dupa care reintra in ring pregatind sa-l execute pe Ryan probabil cu un Big Boot peste coarda superioara ,acesta cazand peste masa .Ryan cu ultimele resurse de puteri il loveste pe Duke cu un KO Kick ,venit de nicaieri .Dar romanul numai e in stare sa-l si acopere pe adversar-ul pentru probabil victoria sa .
haxman.
haxman.
G̶T̶F̶O̶

Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/05/2011
Varsta : 26

Sus In jos

REW Conduit - Heavyweight Championship Empty Re: REW Conduit - Heavyweight Championship

Mesaj Scris de ShaunWhite Joi Aug 18, 2011 6:07 pm

Romanul gaseste forta, dar in loc sa-si acopere adversarul, iese in afara ringului si cere un microfon.

Ryan N. : Gata, renunt, nu ma mai intereseaza de voi. Nukem centura e a ta. Eu nu mai am de ce sa fiu in preajma centurii o vreme. Mi-am indeplinit sarcina, am fost campion mondial, si in momentul de fata sunt chiar cel mai longeviv.

Publicul incepe sa aclame decizia lui Ryan de a-i da titlul lui Duke Nukem. Ryan se retrage in backstage fiind aclamat de fani. La finalul rampei, ridica mana aratand ca el este cel mai bun.

Allen Hill : Ce? Ce dracu?
Chris Stone : Ce dracu a facut Ryan? Daca punea mana pe Duke pastra titlul.


Duke Nukem primeste titlul fiind foarte bucuros ca este noul campion mondial. Melodia "Duke Nukem" interpretata de cei de la Megadeth rasuna iar un joc mirifc de artificii incheie Conduit-ul.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - Heavyweight Championship Empty Re: REW Conduit - Heavyweight Championship

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum