Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

WWE Night of Champions 2011

+9
hardyz544
ShaunWhite
DenysRonaldo™
Legend_Killer
El Chico
Joker
AJ.
AdiBoier
Vladut13
13 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de Andre™ Mar Sept 20, 2011 3:06 am

AJ. a scris:Citesc ce scrie lumea pe aici si realizez ca multi copiaza ce scriu altii care au cunostinte in materie de wrestling de pe alte forumuri doar pentru a parea destepti. Oamenilor, spuneti-va parerea personala!
Aici vorbesti de mine nu ?
Da , m-am uitat un pic pe alte site-uri(Bleacher Report) .
Iar partea aia de final de la meciul HHH vs Punk e copiata si tradusa ,unde se explica ce s-a intamplat . Dar in mare parte a fost parerea mea personala .
Andre™
Andre™
Wrestling Fan

Mesaje : 15
Data de inscriere : 20/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Vidra,Vrancea

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de ShaunWhite Mar Sept 20, 2011 3:09 am

@Junky : da, eu as fi vrut sa ramana Del Rio campion. Mark henry e world champ. Thank's god, merita centura. Onemorematch @christian. Feudul asta ar trebui sa aibe centura mondiala in joc. Dar asta sa nu se intample acum, mark merita un reign lung, dar nu cred ca il va primi. As fi vrut sa-l vad pe dibiase itc champ, tipul e misto, e doar folosit prost si nu prea i se da sansa sa vbeasca la mic. Jack swagger usa champ, apoi wwe champ. E super misto tipul asta, are potential. Feudul intre air boom si awesome truth e tare, trebuie doar construit mai bine. Era clar ca punk pierde, dar chiar daca o sa vi se para ciudat, mie imi place mai mult hhh decat punk. Acum toti il adorati dupa promo-ul ala vechi de la raw si dupa ce a plecat cu centura. Fuck cena, macar daca adr tinea titlul si se facea o poveste misto, iar apoi ii dadeau lui cena centura.. Ma rog, one more match @christian si adr. Oricum, asta e parerea mea.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de AJ. Mar Sept 20, 2011 3:10 am

Andre™ a scris:
AJ. a scris:Citesc ce scrie lumea pe aici si realizez ca multi copiaza ce scriu altii care au cunostinte in materie de wrestling de pe alte forumuri doar pentru a parea destepti. Oamenilor, spuneti-va parerea personala!
Aici vorbesti de mine nu ?
Da , m-am uitat un pic pe alte site-uri(Bleacher Report) .
Iar partea aia de final de la meciul HHH vs Punk e copiata si tradusa ,unde se explica ce s-a intamplat . Dar in mare parte a fost parerea mea personala .

Nu, nu ma refeream neaparat la tine. Tu ai mici chestii copiate. Altii mai sus de tine m-au facut sa spun asta.
AJ.
AJ.
Global Moderator

Mesaje : 525
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Craiova

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de hardyz544 Mar Sept 20, 2011 7:58 pm

Junky™️ a scris:
hardyz544 a scris:ce bine ca cody sia pastrat WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 WWE_Intercontinental_Championship_icon
Da,e foarte bine ca Cody si-a pastrat centura.
^^Si tu il preferai pe Del Rio?Ala care nu e in stare sa primeasca nici putin heat.Pana nu schimba s*it-ul ala cu ''My name is" poate ii va urmari cineva promourile.De multe ori tind sa cred ca il criticati pe Cena doar pentru a arata ca sunteti smarks.


Nu,nu il preferam pe ADR WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Wwe_championship_by_decadeofsmackdownv2-d34cuwf dar nu il prefer nici pe Cena....Cena are 5 miscari,in toate meciurile isi ia bataie iar la sfarsit revine de odata cu 3-4 manevre si castiga.... Rolling Eyes
hardyz544
hardyz544
Cody Rhodes Fan

Mesaje : 293
Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

http://www.anti-cena.com

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de Junky™ Mar Sept 20, 2011 10:38 pm

ShaunWhite a scris: @Junky : da, eu as fi vrut sa ramana Del Rio campion. Mark henry e world champ. Thank's god, merita centura. Onemorematch @christian. Feudul asta ar trebui sa aibe centura mondiala in joc. Dar asta sa nu se intample acum, mark merita un reign lung, dar nu cred ca il va primi. As fi vrut sa-l vad pe dibiase itc champ, tipul e misto, e doar folosit prost si nu prea i se da sansa sa vbeasca la mic. Jack swagger usa champ, apoi wwe champ. E super misto tipul asta, are potential. Feudul intre air boom si awesome truth e tare, trebuie doar construit mai bine. Era clar ca punk pierde, dar chiar daca o sa vi se para ciudat, mie imi place mai mult hhh decat punk. Acum toti il adorati dupa promo-ul ala vechi de la raw si dupa ce a plecat cu centura. Fuck cena, macar daca adr tinea titlul si se facea o poveste misto, iar apoi ii dadeau lui cena centura.. Ma rog, one more match @christian si adr. Oricum, asta e parerea mea.
WRONG!
Mie imi place CM Punk de pe vremea cand era in ECW,iar putin mai tarziu multumita torrentelor am urmarit toata perioada din ROH.
Junky™
Junky™
Un nenorocit

Mesaje : 1593
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 25
Localizare : România

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de ShaunWhite Mar Sept 20, 2011 10:43 pm

Nu am zis de tine in special, ma refeream la toti copiii, a facut un promo, au vazut ca il aclama publicul si au zis : dE CE SA NU FIM SI NOI DESPEPTI? LET'S GO PUNK.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de Junky™ Mar Sept 20, 2011 11:45 pm

La fel s-a intamplat si cu Christian si cu Miz.Toti marksi si nubii de pe forumuri au vazut cum multi ii lauda pe cei doi si atunci au inceput cu Christian and Miz fan ca sa para si ei smarks.
Junky™
Junky™
Un nenorocit

Mesaje : 1593
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 25
Localizare : România

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de ShaunWhite Mier Sept 21, 2011 12:02 am

^ Corect.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de AJ. Mier Sept 21, 2011 2:02 am

S-a gasit cine sa vorbeasca. Terminati cu off-ul sau warn.
AJ.
AJ.
Global Moderator

Mesaje : 525
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Craiova

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de hardyz544 Mier Sept 21, 2011 12:15 pm

Eo cat Christian e heel nu las putea aclama....Iar pe Miz la fel....
hardyz544
hardyz544
Cody Rhodes Fan

Mesaje : 293
Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

http://www.anti-cena.com

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de SpeedY Mier Sept 21, 2011 1:48 pm

^
Mark
SpeedY
SpeedY
Independent Bad Ass.

Mesaje : 352
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de Vladut13 Mar Oct 04, 2011 2:31 pm

Moderatorilor de ce nu ati inchis asta pana acum ? aveti moderator degeaba si nu face-ti nimic decat sa dati warn poate nu o sa mai aveti mult moderator/g-mod. Neutral
Vladut13
Vladut13
Admin

Mesaje : 4792
Data de inscriere : 12/10/2010
Varsta : 27

http://e-wrestling.tk/

Sus In jos

WWE Night of Champions 2011 - Pagina 2 Empty Re: WWE Night of Champions 2011

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum