Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev

2 participanți

In jos

UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev Empty UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev

Mesaj Scris de ShaunWhite Joi Sept 01, 2011 1:14 pm

UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev B9j0uq

Jason Hicks vs. Ian Valuev
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev Empty Re: UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev

Mesaj Scris de ShaunWhite Vin Sept 02, 2011 5:10 pm

Allen Hill : Bine v-am gasit la al doilea meci din seara aceasta, competitie intre doi debutanti. Jason Hicks, cel care a debutat la sfarsitul Conduit-ului si l-a distrus pe campion cu un Clothesline mirific si “Monstrul” Ian Valuev, varul lui Nikolai Valuev.
Chris Stone : E o competitive mare, toti vor sa castige meciurile urmatoare pentru a aparea la ShowDown I, cel mai important PPV al anului, unde daca castigi, poti sa devi una din fetele REW-ului.
Allen Hill : Corect, dar, pentru oricine, orice meci in castigat este un plus, nu uita asta.
Chris Stone : Ai mare dreptate cu asta, dar sa…


Discutia comentatorilor este intrerupta de melodia “Metalingus” cantata de cei de la Alter Bridge.

YOU THINK YOU KNOW ME!?

Chris Stone : Eu cred ca te cunosc!

Pe rampa de intrare apare debutantul Jason Hicks in reactiile mixte ale arenei. El isi continua drumul spre ring nebagand in seama reactiile arenei. Blondul sta putin pe ganduri. Imediat dupa asta, incepe sa alerge spre ring. Intrand in ring, blondul se duce pe turnbuckle unde isi executa taunt-ul, mai apoi dandu-se jos si cerand un microfon.

UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev Normal_0124

Jason Hicks : Salutare Univers REW. Ati inteles din prima seara de ce sunt aici, asa ca, sa nu mai lungim vorba. Rusul asta ratat, nu ma intereseaza numele lui asa ca nici nu m-am fortat sa il tin minte. Cert e ca il voi zdrobi atat de tare, incat va trebui sa se duca la cel mai sofisticat spital din lume pentru a fi pus pe picioare. Nimic nu sta in drumul meu spre centura mondiala!

Allen Hill : Nu cred ca poate sa-l distruga pe tipul ala, are 150 de KG in p*la mea.
Chris Stone : Nu conteaza doar forta, ba ‘tard.

ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev Empty Re: UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev

Mesaj Scris de AdiBoier Vin Sept 02, 2011 5:39 pm

Chris Stone:Urmeaza Ian Valuev.
Allen Hill:Mi-e frica de ala.

Melodia Pain se aude in difuzoarele din arena. Iata ca se arata si Ian Valuev. El nu vrea sa auda nimic, asa ca isi continua drumul spre ring,unde il asteapta Hicks. Ian intra in ring. Se uita jos si il vede Hicks. Valuev primeste un microfon.

Ian Valuev:WHOOOOOOAAAAAA! Astazi,tu vei fi prima mea victima. O sa te fac terci. Si nu sunt din RUSIA! Ci din Ucraina!
Jason Hicks:Tot una e.
Ian Valuev:Ai comentat ceva? Sunt cel mai inalt luptator din federatia asta. Ar trebui sa iti fie frica de mine. O sa te trantesc de pamant si o sa te tai in carne vie. O sa te macelaresc si o sa te arunc intre fanii tai sa te vada plin de sange zdrobit de furia mea! Nu uita ca eu sunt Ian Valuev,nu sunt oricine altcineva. Puteam sa fiu aici de mult timp,dar din cauza unui fost luptator din RXW,am fost dat afara. Si pentru partea cu spitalul, tu vei ajunge in cel mai sophie-sticat spital. Campion Mondial nu vei ajunge! Dupa meciul asta,nici nu o sa mai trebuiasca sa lupti. Vei ramane la casa ta si ma vei vedea pe mine, macelarind alti luptatori. Iti urez noroc,vei avea nevoie!

Chris Stone:Ce discurs,Allen.
Allen Hill:Tipul asta e hotarat,dar si Jason e hotarat,asa ca nu stim cine va triumfa astazi.

AdiBoier
C8ilu'

Mesaje : 3166
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 24
Localizare : Mociu, Cluj

Sus In jos

UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev Empty Re: UnSTOPable : Jason Hicks vs. Ian Valuev

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum