Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

3 participanți

In jos

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Empty REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

Mesaj Scris de G-Man Lun Oct 03, 2011 2:59 am

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback B9j0uq

Albert Wagner vs. Jack Alback
G-Man
G-Man
Moderator

Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/07/2011

Sus In jos

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Empty Re: REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

Mesaj Scris de Skinner Lun Oct 03, 2011 2:01 pm

Allen Hill : Bine v-am regasit dragi spectatori, la primul meci al serii. Este intre un debutant german, pe numele sau Albert Wagner si Jack Alback.
Chris Stone : Se anunta a fii un meci incendiar, avand in vedere discursul germanului.
Allen Hill : Tu ai inteles ce a putut spune?
Chris Stone : Eu am facut germana la scoala.

Melodia “Freestyler” interpretata de Bomfunk MC rasuna in arena REW unSTOPable. In acest timp, reactiile mixte ale publicului isi fac simtite prezenta, in timp ce luptatorul cu tenul alb ca maioneza apare in arena. Acesta isi continua drumul spre ring linistit, pe fata lui neputandu-se citi ceva. Odata ajuns in ring, acesta pune mana pe un microfon si incepe sa vorbeasca.

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Normal_WWE_Monday_Night_Raw_The_Draft_26th_April_2010_HDTV_XviD-FWG_pt1_avi_002537640

Albert Wagner : Data trecuta nu a-ti inteles nimic din ceea ce am spus, asa ca as vrea sa va explic acum. Multi dintre voi credeti ca am venit aici pentru amaratul ala de titlu. NU! Am venit aici sa va arat ca sunt cel mai bun performer din ringul de wrestling. Daca va uitati la Indys-urile din tara mea, va veti convinge. Am fost, sunt, si voi fi cel mai bun din lume la asta. Acum va rog sa ma scuzati, am de astept intrarea adversarului meu.

Vizibil increzator, germanul cu tenul alb arunca microfonul in afara ringului si se duce catre turnbuckle. Publicul aplauda germanul dupa acel discurs taios, moment in care luptatorul se urca pe turnbuckle si isi executa tauntul.

Allen Hill : Se pare ca a invatat limba romana.
Chris Stone : Mda.. ma rog, ai vazut ce discurs taios a spus?
Allen Hill : Vreau sa vad ce poate in ring, toti sunt mari zmei la microfon.

Skinner

Mesaje : 59
Data de inscriere : 23/09/2011
Localizare : Giurgiu

Sus In jos

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Empty Re: REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

Mesaj Scris de Joker Mar Oct 04, 2011 12:23 am

I whisper in your ear
The words you want to hear
You feel the wind and it reminds you
It happens everytime
You stop and close your eyes
You can't deny what lives inside you
Well I know it's hard to see
What is meant to be



Primele versuri ale melodiei interpretate de cei de la Default zguduie puternic difuzuoarele arenei. Luminile in arena se sting, ramanand aprinse doar cateva flash-uri de culoare albastra care raman fixate asupra rampei de intrare. Un fum innecacios se asterne la intrarea in arena, fiind imposibil sa se mai zareasca ceva. Publicul se ridica in picioare in asteptarea lui Alback, insa acesta nu isi face aparitia. Gestul canadianului nu ramane fara urmari, acesta fiind huiduit de intreaga arena.
Chris Stone:Ce se intampla,de ce nu apare Jack Alback?
Allen Hill:Probabil e retinut cu ceva si nu a putut sa apara la show.

Prin acel fum se zareste in sfarsit Jack Alback,lucrurile incep sa se clarifice cand Jack face un pas in fata apoi alearga grabit spre ring.
Chris Stone:Se pare ca in continuare Jack nu este iubit de fani ci huiduit.
Allen Hill:Atitudinea canadianului da de dorit pentru oricine.

Jack Alback:Oare ce caut eu aici intr-un meci cu un nimeni,Albert tu chiar crezi ca ma poti invinge,sunt invincibil in aceasta federatie.
Joker
Joker

Mesaje : 738
Data de inscriere : 25/05/2011
Varsta : 27

http://movieforum.tk/

Sus In jos

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Empty Re: REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

Mesaj Scris de Skinner Mar Oct 04, 2011 2:10 am

“Blestemul german” cere un microfon, primindu-l imediat de la ring-announcer.

Albert Wagner : Invincibil? Serios? Esti…. Doar.. PATETIC!

Dupa aceste cuvinte, germanul se intoarce catre fani, mai apoi lovindu-l pe Canadian cu microfonul in cap, ovatiile publicului devenind de nesuportat. Arbitrul il verifica pe Jack Alback, care reuseste sa se ridice pe propriile picioare pentru a incepe meciul.

Allen Hill : Wagner are deja un avantaj, i-a zguduit creierul lui Alback. Daca il numara, pinul este doar o formalitate.
Chris Stone : Foarte corect, dar Jack Alback e foarte imprevizibil, poate sa isi revina chiar si in cel mai dominant moment al germanului.

Clopotelul rasuna in arena, iar germanul se napusteste cu o gramada de lovitura de pumni in spatele canadianului, care in cateva momente, este in genunchi. Germanul savureaza momentul, dar arbitrul nefiind atent, nu observa low-blow-ul canadianului care il rapune pe german.

Allen Hill : Descalifica-l idiotule!
Chris Stone : Calmeaza-te, arbitrul nu a vazut, asta e.

Canadianul incearca Chinlock-ul car este prins perfect, germanul inrosindu-se la fata imediat. Canadianul pune presiune foarte mare pe gatul lui Wagner, dar acesta se ridica, si incepe a-l lovi pe Canadian cu lovituri de pumni in stomac. Alback da drumul prizei, dar este trimis in corzi cu un Irish Whip. Din inertia corzilor, Alback intra cu fata in piciorul lui Wagner, devenind instantaneu Knock-Out.

Allen Hill : Brouge Kick, Brogue Kick!!! Manevra care l-a facut celebru in Germania a fost aplicata in aceasta seara in arena REW.


Lovitura de picior care te lasa KO instantaneu a fost realizata in aceasta seara in arena REW.
BROGUE KICK

Skinner

Mesaje : 59
Data de inscriere : 23/09/2011
Localizare : Giurgiu

Sus In jos

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Empty Re: REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

Mesaj Scris de Joker Mar Oct 04, 2011 8:29 pm

Jack se ridica de la podea resimtind primita de la Wagner apoi incepe a striga la arbitru.

Chris Stone:Ma asteptamca in seara asta sa avem un meci slab insa este 1 dintre cele mai bune meciuri din anul asta.

Allen Hill:Da,si Alback si Wagner au facut un meci spectaculos in seara asta.

Wagner se pregateste pentru a mai executa un BROGUE KICK insa Jack e la datorie [si il impiedica pe german,apoi dintr-o parte a coltului se pregateste si el pentru a isi incerca norocul pe german un GTS sa vedem numarataore.
1
2

Atat Wagner ridica mana iar arbitrul se opreste cu numaratoare la 2.

Chris Stone:Cat de aproape a fost Alback asta seara sa obtina repede victoria insa cu Wagner nu e de glumit.

Wagner reuseste sa preia conducerea prinzandu-l intr-un Headlock pe Alback insa canadianul nu pierde mult timp si incepe a se zbate lovindu-l cu pumnii in coaste pe german.Acesta se resimte si slabeste priza, lucru ce-i da ocazia lui sa se elibereze de sub presiune, impingandu-l in corzi pe Wagner , iar cand candanianul revine din inertia acestora, germanul il loveste cu un Dropkick, culcandu-l la podea pe adversarul sau.

Chris Stone:Iata ca germanul preia controlul.

Allen Hill:Nu fi prea sigur Alback poate reveni oricand.
Joker
Joker

Mesaje : 738
Data de inscriere : 25/05/2011
Varsta : 27

http://movieforum.tk/

Sus In jos

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Empty Re: REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

Mesaj Scris de Skinner Mar Oct 04, 2011 10:51 pm

Dupa dropkick-ul incasat, Jack Alback se ridica aproape de o pozitie perfect verticala, dar germanul incepe sa ii atace piciorul stang, lasandu-l imediat in genunchi. Wagner se duce in corzi, iar din inertia lor, il loveste pe Alback cu un Big Boot in ceafa.

Allen Hill : Si iata ca germanul domina din nou meciul. Cat va mai rezista oare canadianul?
Chris Stone : Alback o sa isi revina si o sa castige meciul, sunt sigur.

LET’S GO WAGNER!!! WAGNER SUCKS!!!

Germanul ii intinde mana lui Alback care este ridicat, dar doar pentru a fi executat cu un DDT din partea lui Wagner. Wagner iese afara si isi executa taunt-ul, iar publicul incepe sa il huiduie. Un copil din primele randuri ii arunca germanului cu sucul in ochi, care intra imediat in ring. Alback se taraste cu greu, ca mai apoi sa puna man ape german pentru a efectua pinul.

Allen Hill : NUUUU!!!
Chris Stone : Numara impreuna cu mine, Allen.
Allen Hill : Doar eu numar aici. Unu, doi, tre.. DAAAA, ce bine!!! Wagner ridica umarul.

Wagner este primul care se ridica. Din cauza frustrarii, Alback este ridicat si trimis in afara ringului de german, care imediat sare peste el intr-un Suicide Dive.

Allen Hill : Ce maestrie, sa speram ca o sa il si loveasca.

Dar de nicaieri, canadianul contracareaza cu un Jumping Cutter.

Chris Stone : JUMPING CUTTER, RKO!!! Manevra de final a fost efectuata intr-un mod mirific!!!

Skinner

Mesaje : 59
Data de inscriere : 23/09/2011
Localizare : Giurgiu

Sus In jos

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Empty Re: REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

Mesaj Scris de Joker Mier Oct 05, 2011 7:38 pm

Jack se ridica cu greutati apoi se pregateste de un suplex.

Chris Stone: Un Suplex! Haide mai repede, caci oricum nu va avea roade! O simpla manevra ca aceasta nu-l poate invinge pe Wagner, sa fim seriosi!

Toti fanii se asteapta la un banal suplex, insa raman cu gura cascata cand Alback se apleaca pentru a-l ridica in spate pe campion. Canadianul este tot mai obosit si de-abea poate sa-l tina pe Wagner.

Allen Hill:Cand simte ca este pregatit, canadianul ii copieaza manevra germanului de final, Brogue Kick.

Chris Stone: Nu poate face asta! Este manevra de final a germanului!
Allen Hill: Da! De data aceasta a fost executata de un om ce merita sa faca asta! Asta era manevra de impact pe care-o asteptam cu totii, asta era momentul in care Alback trebuia sa faca ceva! Wagner a iesit din multe, insa din propria-i manevra de final ma indoiesc!

Arbitrul se duce sa-i verifice starea de sanatate a lui Wagner, impactul cu canvasul fiind unul foarte dur. Aproape epuizat dupa ce l-a tinut pe german in spate, cu dureri si mergand agale, Jack se indreapta catre german pentru a-l acoperi in speranta unei victorii bine meritate. Zebra observa si incepe pinul.

Chris Stone: 1...2...!!
Joker
Joker

Mesaje : 738
Data de inscriere : 25/05/2011
Varsta : 27

http://movieforum.tk/

Sus In jos

REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback Empty Re: REW Unstoppable: Albert Wagner vs. Jack Alback

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum