Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor

3 participanți

In jos

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor Empty REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor

Mesaj Scris de ShaunWhite Vin Iul 01, 2011 2:14 am

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor B9j0uq

UnSTOPable - No.1 Contendership for the Hardcore Championship

Alegre vs. Daniel O'Connor
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor Empty Re: REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor

Mesaj Scris de Junky™ Vin Iul 01, 2011 3:13 am

Chris Stone :Si iata-ne doamnelor si domnilor la un meci care promite a fi spectaculos.Il avem pe mexicanul Alegre impotriva americanului Daniel O'Connor.

Allen Hill :Cred ca Alegre nu va avea nici o sansa impotriva lui Daniel O'Connor.

Chris Stone :Nu fii atat de sigur,Alegre este un luchador desavarsit.

Allen Hill :Vei vedea ca la final Daniel O'Connor va iesi castigator.

Camerele fac o rotatie deasupra arenei REW,apoi se concentreaza pe rampa de intrare.

Melodia ''Always'' cantata de Saliva rasuna in difuzoarele arenei REW si numaratoarea inversa apare pe titantron,cand numaratoare ajunge la 0,Daniel O'Connor intra in ring si in spatele lui izbucneste o ploaie de artificii.Daniel O'Connor intra in ring si isi executa tauntul in huiduielile copioase ale publicului.


Allen Hill :Si iata-l pe american,iar dupa cate vad pe fata lui,este pregatit de actiune.Sa nu uitam ca cel care castiga va avea o sansa la centura hardcore.


Chris Stone :Asta e un motiv bun ca ce doi sa ne ofere un show pe cinste.

Americanul cere un microfon.

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor Y2jchrisjericho

Daniel O'Connor :Universul REW....................... voi chiar credeti ca va asculta cineva?Credeti ca va sculta cineva cand ma huiduiti pe mine,un superstar adevarat,si il aplaudati si ii strigati numele unui ratat venit din Mexic.In seara asta il voi bate si il voi face sa se intoarca in Mexic plin de umilinta pentru ca a pierdut meciul
.

Alegra stiu ca ma auzi,am doua vesti pentru tine:
Vestea buna:vei avea un meci cu mine.
Vestea proasta:vei avea un meci cu mine!

Daniel O'Connor isi incheie discursul in huiduielile publicului.

Allen Hill :Vorbe mari,si foarte reale.

Chris Stone :Vorbele astea arata ca cei doi au o rivalitate mare,chiar daca nu s-au luptat niciodata.
Junky™
Junky™
Un nenorocit

Mesaje : 1593
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 25
Localizare : România

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor Empty Re: REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor

Mesaj Scris de ZarnicaStefan Vin Iul 01, 2011 4:22 am

Dupa o ploaie de huiduieli asupra lui Daniel O'Connor in arena rasuna melodia de intrare a lui Alegre iar un spectacol de lumini verzi si rosii lumineaza arena.Mexicanul apare pe rampa de intrare cu steagul tarii sale natale acoperindu-i corpul iar din public primeste reactii mixte , spectatorii analizandu-l cu atentie pe singurul Luchadore al federatiei.

Chris Stone : Uitati-l si pe adversarul lui Daniel O'Connor din aceasta seara , nimeni altul decat luchadore-ul Alegre.
Allen Hill : Eu totusi cred ca Daniel va castiga oricat de bun ar fi el.

Atunci cand mexicanul isi scoate steagul de pe trup .... artificii in culorile steagului tasnesc in spatele sau.Mexicanul arunca steagul in public in timp ce fuge spre ring batand palma cu fiecare spectator din primul rand.

Christ Stone : Trebuie sa recunosti ca are o intrare spectaculoasa.
Allen Hill : Crede-ma , artificiile si spectacolul de lumini nu il vor ajuta mai mult sa castige acest meci.

Ajuns in ring , se urca pe turnbuckle.Daniel incearca sa profite de acest moment dar arbitrul ii atrage atentia si il tine in coltul sau.De pe turnbuckle mexicanul executa un frumos flip pe spate acesta aterizand in picioare direct in mijlocul ringului.
Melodia inceteaza , mexicanul cere un microfon iar dupa ce il primeste el spune urmatoarele :


Alegre : " Salutare ROMANIAAAAAAAAA.Dupa cum deja stiti numele meu este Alegre.Probabil va intrebati de ce am venit tocmai din Mexic aici ? Ei bine , am venit pentru a imprastia traditia familiei mele , pentru a aduce in Romania stilul Lucha Libre.Port aceasta masca deoarece imi iubesc poporul deoarece iubesc traditia tarii mele !!! Si va iubesc si pe voi drag univers REW.Va iubesc pentru ca imi dati sansa de a va arata ce stiu ... de a arata ce imi place.
Va promit ca nu o sa va dezamagesc , prima mea victima va fi chiar acest american care numai gura e de el .... si iti promit ca pentru ce ai zis te voi face sa iei primul avion spre america."


Deodata un val de aplauze si scandari se aud in arena in favoarea mexicanului.Daniel O'Connor vrea sa il atace pe mexican dar din nou este oprit de arbitru.

Chris Stone : Vezi Allen ? Vezi ? Uite un adevarat patriot ..... a venit tocmai din Mexic pentru a ne arata noua traditia lui.
Allen Hill : Eu tot cu Daniel tin , deabia astept sa vad cum isi va infinge coltii in mexicanul asta.

ZarnicaStefan
Moderator Global

Mesaje : 124
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor Empty Re: REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor

Mesaj Scris de Junky™ Vin Iul 01, 2011 4:45 pm

Cei doi se privesc ii ochi,iar Daniel inceapa sa rada aratandu-i mexicanului ca nu il intimideaza.

DING! DING! DING!

Daniel se roteste in jurul lui Alegra,pe care il ia prin surprindere cu un picior in stomac si il prinde intr-un headlock din care Alegra reuseste sa scape
.

Daniel incepe sa-i livreze o serie de chopuri lui Alegra,dar Alegra ii livreaza un dropkick care il pune la podea pe american.

Publicul incepe sa scandeze tot mai tare numele mexicanului.

Daniel se ridica iar Alegra incearca sa-i livreze un superkick dar Daniel se fereste la timp.

Daniel livreaza un Irish Whip care il propulseaza pe Alegra in arbitru,care cade jos inconstient.

Dupa aceea Daniel ii da un Low-Blow lui Alegra.

Chris Stone :De ce nu poate sa lupte si el corect macar o data?Prin lucrul asta Daniel arata ca e un om fara caracter.Mie mi-ar fi rusine daca as fi ca el!

Allen Hill :Ceea ce tu si fanii nu pricepeti este ca nu trebuie sa lupti corect,si doar sa castigi!

Alegra se ridica si este intampinat de un Big Boot din partea lui Daniel.

In timpul acesta arbitrul isi revine.

Daniel incearca sa-l ridice pe Alegra dar acesta ii pune o piedica ce-l duce fix in pozitie de Latino BedTime.

Chris Stone :Acum se va termina totul si.....................

Chris Stone este intrerupt.

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor 619-o

Allen Hill :Doamne,Daniel a blocat Latino BedTime si l-a prins pe Alegra in Code of Locks!!!!!!!
Junky™
Junky™
Un nenorocit

Mesaje : 1593
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 25
Localizare : România

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor Empty Re: REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor

Mesaj Scris de ZarnicaStefan Vin Iul 01, 2011 7:13 pm

Allen Hill : Si noul pretendent la centura hardcore este......

Daniel O'Connor strange bine dar in cele din urma Alegre reuseste sa se tarasca pana in corzile ringului iar Daniel fiind obligat sa opreasca priza.

Chris Stone : Eu zic sa mai astepti Allen meciul nu este terminat.
Allen Hill : Pe bune ? Alegre poate nu a cedat dar sigur e obosit ceea ce ii ofera un avantaj clar americanului.

Nervos , americanul se ridica si incepe sa il loveasca pe mexican cu o serie de stomp-uri.Dupa ce se satura , il ridica si il trimite in corzi cu un Irish Whip sperand , ca din inertia lor sa ii aplice lui Alegre una din manevrele sale.
Si asa a fost , Daniel il trimite la podea pe Luchadore cu un Running Shoulder Block.


Allen Hill : Americanul il domina pe luchadore-ul tau Chris.
Chris Stone : Nu conteaza , eu cred ca in final mexicanul ne va surprinde.

Daniel observa ca mexicanul sta lat in mijlocul ringului , zambeste arogant si isi ridica mana in semn de victorie.

Chris Stone : Oare ce vrea sa faca ?
Allen Hill : Nu stiu dar cred ca ce urmeaza va fi grandios.

Dupa ce termina sa se laude ca il domina pe mexican,fuge spre corzile ringului si incearca sa execute una din manevrele sale de impact , Springboard Moonsault.Manevra ar fi fost de succes , daca abdomenul americanului nu ar fi aterizat direct in genunghii adversarului sau.

Chris Stone : Da , ai dreptate Allen , grandios.
Allen Hill : Mai taci.

Daniel se misca asemenea unui peste pe uscat , tinandu-se de abdomen semn ca aterizarea l-a afectat.Alegre se ridica de la podea , abia tinandu-se pe picioare.Incet , incet si Daniel se ridica.Iar intr-o izbucnire de furie , Alegre ii executa adversarului sau un frumos RoundHouse Kick care il trimite pe O'Connor in lumea viselor.

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor 14nxqu

Chris Stone : Asta sigur a pus capac meciului.
Allen Hill : Nu se poate ca Daniel sa fie infrant de ..... asta.

Alegre nu sta pe ganduri si incearca repede numaratoarea:

1..
2..






ZarnicaStefan
Moderator Global

Mesaje : 124
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor Empty Re: REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor

Mesaj Scris de ZarnicaStefan Vin Iul 08, 2011 6:16 pm

Chris Stone : Si este 3 !!!!
Allen Hill : Nu e posibil .....
Chris Stone : Ha ha ha , ti-am zis eu ca Daniel nu se compara cu Alegre.
Allen Hill : *Allen tace uitandu-se urat spre ring unde Alegre se bucura neincetat*

Melodia de intrare a lui Alegre incepe sa rasune in difuzoarele REW , in timp ce acesta iese in afara ringului si fericit incepe sa bata palma cu fiecare spectator din primul rand.

Chris Stone : Nu i-ai fi dat sanse acestui mexican la inceput nu-i asa Allen ?
Allen Hill : Mai taci.


ZarnicaStefan
Moderator Global

Mesaje : 124
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor Empty Re: REW UnSTOPable! - Alegre vs. Daniel O'Connor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum