Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW - Stiri si promouri

5 participanți

In jos

REW - Stiri si promouri Empty REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de ShaunWhite Mar Iun 28, 2011 5:59 pm

Aici se posteaza stiri in legatura cu REW, dar si promouri ale luptatorilor.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW - Stiri si promouri Empty Re: REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de ShaunWhite Sam Iul 02, 2011 3:42 pm

Imaginile se muta in backstage, intr-o camera intunecoasa. Se vad 2 siluete de oameni. Una singura se poate distinge, este Ryan N. Cei doi incep sa vorbeasca.

Ryan N. : Frate, esti sigur ca vrei sa faci asta?
Voce *1 : Da, Ryan, sunt sigur ca vreau sa fac pasul asta.
Ryan N. : De ce? Doar pentru ca un incapabil ti-a spus ca nu poti sa-ti indeplinesti visul? Acum intri in wrestling doar pentru a arata ca ai ajuns intr-un loc mai dur ca ala..
Voce *1 : Nu conteaza, voi ajunge cel mai bun wrestler din toata lumea.
Ryan N. : Sa speram ca o sa poti sa faci ce ti-ai propus, Cross.

Reporterul REW intra in camera si aprinde lumina. Ryan stia ca ei au fost ascultati, dar CJ a intrat cu nesimtire, pentru a afla cine este acel om. Tipul s-a intros cu spatele si si-a pus masca.

CJ : Ryan, cine este acest baia…

CJ nu reuseste sa-si termine fraza, deoarece primeste un KO-Kick care il ameteste foarte tare, urmand ca mascatul sa ii faca un Jumping Cutter.

Voce *1 : Multumesc, Ryan, ai dat perfect acel KO-Kick, nici prea incet, nici prea tare.
Ryan N. : N-ai pentru ce, oricum, la urmatorul show, o sa fi in federatie, nu-i asa?
Voce *1 : Sa speram ca o sa fiu acceptat.

Imaginile revin din nou in arena, urmand un meci intre Ryan N. si Cody Knight.


COMING TO REW


Ultima editare efectuata de catre RazvY in Vin Iul 15, 2011 2:37 pm, editata de 1 ori
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW - Stiri si promouri Empty Re: REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de Junky™ Joi Iul 14, 2011 8:28 pm

Imaginile se muta in parcare,unde Daniel O'Connor vorbeste la telefon.

Daniel O'Connor:Esti sigur ca o sa fi prezent?

Voce:Da,stai linistit,voi fi acolo!

Daniel O'Connor:Iti spun,nici nu o sa stie ce i-a lovit.

Voce:Iar cand vor afla,va fi prea tarziu.

Brusc,Daniel este intrerupt de Christian Johnson.

Christian Johnson:Daniel imi poti spune mie si universului REW cu cine vorbeai la telefon?

Daniel O'Connor:Voi nu meritati nimic,tu esti doar un reporter care ia interviuri unor ratati,iar universul REW,doar niste ratati care sustin alti ratati.Doar atat va spun:VA FI CEVA MARE!

COMING TO REW
Junky™
Junky™
Un nenorocit

Mesaje : 1593
Data de inscriere : 14/05/2011
Varsta : 25
Localizare : România

Sus In jos

REW - Stiri si promouri Empty Re: REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de ShaunWhite Joi Aug 11, 2011 9:00 pm

Allen Hill : Buna seara doamnelor si domnilor si bine v-am gasit la al doilea PPV al federatiei, Conduit!
Chris Stone : Asa este, astazi, federatia implineste 2 luni de existent, iar acum, Duke Nukem isi va face primul show.


Peste cateva momente, in gigantic a ArenA REW rasuna melodia “Duke Nukem” interpretata de cei din trupa Megadeth. Duke apare pe rampa de intrare imbracat la 4 ace, cu un microfon in mana. Se indreapta incet spre ring. Ajungand in fata corzilor, Duke se urca usor pe apron, apoi intra in ring si incepe sa vorbeasca.

Duke Nukem : Buna seara doamnelor si domnilor. *publicul incepe sa huiduie. Voi sunteti cam prosti nope? Ma huiduiti inainte sa auziti ce am de zis. Ma rog, sa incepem. Ryan, da, tu, marele campion al REW, crezi ca ai vreo sansa in fata unui superstar adevarat ca mine? Vii in fiecare show, in main-event cu tricouri colorate pe care scrie mereu acelasi lucru “Nu renunt niciodata” sau “ Te las lat”, ce dracu’ e asta? Aici e o federatie de wrestling, nu o parada de moda, capiche?

Duke Nukem este interupt de melodia de intrare a campionului REW, Ryan N, care se indreapta incet spre ring, intr-un attire complet nou.

Duke Nukem : Ce crezi ca..
Ryan N. : Hey, eu vorbesc aici. Nu ai dreptul sa vorbesti cat timp eu sunt in ringul MEU, in compania MEA, unde EU sunt atotputernic, EU sunt campionul, tu ar trebui sa il pupi in cur pe Henry ca ti-a dat sansa sa intri aici, unde ai castigat doar prin neprezentarea adversarului. Acum, ai sansa la centura mea, dar diseara, vei pleca cu coada intre picioare.


Publicul incepe sa huiduie, dar Niculescu nu ii ia in seama pe spectatorii PPV-ului Conduit.

Allen Hill : Cam mult tupeu din partea lui Ryan, o schimbare completa de atitudine.
Chris Stone : Nu cred ca mai are fanii de partea lui..


Ryan se uita catre Duke care incearca sa duca microfonul la mana fiind surprins de ceea ce a zis Ryan, iar in acel moment, campionul il executa pe challenger cu un KO Kick. Ryan iese in afara ringului de unde ia o bata infasurata in sarma ghimpata cu care il loveste peste tot pe Duke care sangereaza abundent. Ryan duce din nou microfonul la gura.

Ryan N. : Cred ca ai inteles ca in seara asta o sa ai parte de un Hardcore Match.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW - Stiri si promouri Empty Re: REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de ShaunWhite Mar Aug 30, 2011 2:31 am

Chris Stone : Si cu asta am incheiat show-ul, cu noul campion mondial, Duke Nukem. Ne vedem la urmatorul Unstop...

Noul campion merge pe rampa de intrare spre vestiar dar este intrerupt la fel ca si comentatorul de o melodie nemaiauzita in arena REW.

YOU THINK YOU KNOW ME!?

Allen Hill : Ce nai..?
Chris Stone : N-am nici cea mai vaga idee Allen...


Un tip blond apare pe rampa de intrare, avand pe umar o centura pe care se poate vedea scris "JAPAN".

Allen Hill : Inca un blond isi face debutul in seara asta?
Chris Stone : Nu stiu cine e, dar seamana bine cu Floyd Anderson..
Allen Hill : Dar nu e el...


Blondul arunca centura si se repede spre noul campion mondial pe care il darama cu un Clothesline devastator. Necunoscutul ridica centura si se duce in ring. Blondul cere un microfon pe care il primeste imediat.

??? : Va salut, Univers REW. Numele meu este Synnd Vonn, si se pare ca ati observat ceea ce vreau. Am venit aici pentru un singur lucru, centura REW Heavyweight, tinuta momentan de ratatul de Puke Dukem sau cum il cheama. O sa aflati mai multe la urmatorul UnSTOPable!

Chris Stone : De unde a mai aparut si asta?
Allen Hill : Nu stiu.. Wink


Melodia "Just Close Your Eyes" rasuna in arena, moment in care Christian Brooks apare pe rampa, si inainteaza spre ring.

IF YOU CLOSE YOUR EYES YOUR LIFE

Brooks intra in ring, moment in care publicul incepe sa huiduie din toata puterea.

Christian Brooks : Hey, ce faci, Jason, Jason Hicks?

Jason Hicks : Hey, Christian, de cand nu te-am mai vazut.. nu asta conteaza, conteaza ca am venit aici pentru exact acelasi lucru pentru care ai venit si tu... Centura REW Heavyweight.

Christian zambeste, moment in care Jason ridica mana stanga in care tinea Centura REW Heavyweight, iar Christian ii ridica mana dreapta in semn de victorie.

REW - Stiri si promouri Wwe-christian-and-edge

De nicaieri, Duke Nukem isi revine si intra rapid in ring, rapunandu-i pe cei doi blonzi cu un Double-Clothesline. Duke Nukem isi ridica centura si pleaca spre vestiar. Cei doi blonzi raman intinsi pe podea, moment in care imaginile din ArenA REW Conduit se termina.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW - Stiri si promouri Empty Re: REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de Skinner Sam Sept 24, 2011 6:32 pm

La inceputul show-ului “Untouchable”, imaginile se muta in vestiar, unde se vede o silueta nemaivazuta in arena REW. Reporterul isi face curaj si intra in vestiar.

Reporter : Salutare, cred ca esti nou in aceasta federatie, ce te-a adus aici?
??? : Ich weiß nicht, wer du bist, so lass mich in Ruhe.

Reporterul nu intelege ce a spus wrestlerul, asa ca ii face loc sa plece. In arena rasuna celebra melodie interpretata de Bomfunk MC “Freestyler”, moment in care toata lumea incepe sa aplaude. Peste putin timp, in arena apare un barbat inalt, bine facut, cu o piele alba ca laptele si un par rosu ca flacarile. El isi continua drumul spre ring.

REW - Stiri si promouri 20091210-sheamus-1

Allen Hill : Cred ca el este acel german despre care s-a vorbit in ultimul timp. El este una din cele mai importante achizitii din ultimele luni.
Chris Stone : Conform site-ului rew.com , el trebuia sa isi faca aparitia in aceasta seara… Se pare ca nu ne-a dat de asteptat.

Germanul intra in ring si cere un microfon.

??? : Mein Name, mein Name ist Albert Wagner. Leider verstehe ich nicht, was ich sage, aber diese arme Föderation, ich verstehe, ich habe Geld Übersetzer.

Toata lumea ramane mirata, neintelegand ce vrea sa spuna noua achizitie.

Allen Hill : Asta de ce a mai venit daca nu stie romana?
Chris Stone : Tu stiai romana cand ai venit in Romania? NU!. Din cate am inteles e o achizite importanta, o sa invete foarte usor.

Albert Wagner : Viele fragen sich, warum ich hierher gekommen .. Nun, ich an einem Gürtel kam, ich kam gerade zu zeigen, sie sind die besten Ringer, der auf diesem Planetengeht. Henry Ich hoffe, mir ein Streichholz an Unstopable, und der Showdown, in dem Sie zeigen, dass sind die besten in dieser Gesellschaft!

Allen Hill : Of, nu inteleg de ce si-a facut debutul chiar daca nu stie sa vorbeasca limba romana. Noi nu-l putem intelege…
Chris Stone : Ai si tu rabdare, probabil ca la Unstopable va stii cate ceva..
Allen Hill : Sa speram.

Germanul lasa microfonul jos, iar apoi iese din patratul de lupta, fanii nestiind ce sa faca. Multi il huiduie, dar si mai multi il aclama. Wagner merge pe rampa de intrare spre backstage.

Allen Hill : Acum ne asteapta primul meci al serii, intre Jack Alback si Cody Knight.




Skinner

Mesaje : 59
Data de inscriere : 23/09/2011
Localizare : Giurgiu

Sus In jos

REW - Stiri si promouri Empty Re: REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de SpeedY Sam Oct 01, 2011 3:27 pm

Reyner se afla in vestiar si pare foarte enervat , reporterul intra timid in camera si tine in mana un microfon.

Reporter: Reyner , ce poti spune despre infrangerea de la unt.?

Reyner: Tu ratatule ai ajuns sa vorbesti cu mine asa? Mai intai sa ajungi unde sunt eu , apoi sa pui intrebari stupide! Sunt cel mai bun din aceasta companie! Idiotul ala a avut noroc ca am fost ocupat cu o plecare in Winniepeg si am aflat de acel meci neimportant in ultimul timp! Eu sunt cel mai important din aceasta companie ,daca nu as fi eu , vanzarile ar fi 0!

Reporter: Dar ,

Reyner (il intrerupe) Pleaca de aici , imi pierd timpul cu tine!

Allen Hill:Ce a patit Reyner? Parca era mai prietenos in ultimul timp! Cred ca de la faptul ca a pierdut centura!
SpeedY
SpeedY
Independent Bad Ass.

Mesaje : 352
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW - Stiri si promouri Empty Re: REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de haxman. Joi Oct 06, 2011 3:15 pm

Allen Hill: Si iata ca am ajuns si la meciul dintre fostul campion mondial : Duke Nukem si una dintre cele mai bune achiziitii din REW : Falcon .
Chris Stone:Asa e Allen ,si sa nu uitam ca acest meci va numi si un nou Contender pentru centura eXtreme ,detinuta momentan de Axe Wayne .
Allen Hill : Bine zis Chris ,insa si Axe Wayne are parte de ceva actiune in seara aceasta impotriva lui Blaine Odd .
Melodia "Duke Nukem" interpretata de cei de la Megadeth rasuna in arena,iar printr-o ploaie de artificii rosii-galbene Duke Nukem isi face aparitia pe rampa. Fanii incep sa huiduie la aparitia acestuia , insa fostul campion inainteaza lent nebagandu-i in seama.
Chris Stone : Se pare ca lucrurile nu s-au schimbat nici dupa Untouchable , Duke fiind in continuare huiduit la scena deschisa .
Duke intra in ring, urmand in a cere un microfon de la unii de la oficialii din apropierea ringului.


Duke Nukem : Romanian Entertaiment Wrestling. Locul in care din care m-am lansat in wrestling.Locul in care am fost campion mondial ..Locul unde am activat si voi ramane fidel acestei federatii. Inca stiu toate serile ,in care m-am distrat pe seama adversarilor mei .. Dar asta a fost . Dupa meciul de la Untouchable , am resimtit niste dureri la zona umarului drept.Medicii mi-au spus ca nu voi mai putea lupta in vre-un ring de wrestling .

Duke lasa microfonul in mijlocul ringului si se retrage incet spre apron .Isi saluta fanii, iar apoii acestia alaturi de comentatori incep sa-l aplaude pe fostul campion mondial ,Duke Nukem
haxman.
haxman.
G̶T̶F̶O̶

Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/05/2011
Varsta : 26

Sus In jos

REW - Stiri si promouri Empty Re: REW - Stiri si promouri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum