Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW SummerNight - Triple Threat Match

3 participanți

In jos

REW SummerNight - Triple Threat Match Empty REW SummerNight - Triple Threat Match

Mesaj Scris de ShaunWhite Sam Iul 16, 2011 2:18 pm

REW SummerNight - Triple Threat Match 2rm62cx

Triple Threat Match for the Hardcore Championship

Mike Classic vs. Alegre vs. Daniel O'Connor
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW SummerNight - Triple Threat Match Empty Re: REW SummerNight - Triple Threat Match

Mesaj Scris de ZarnicaStefan Sam Iul 16, 2011 4:07 pm

In arena rasuna melodia de intrare a lui Alegre.Lumini multicolore lumineaza arena in timp ce mexicanul apare pe rampa de intrare , intr-o masina de tipul LowRider de culoare neagra cu flacari pe margine.Avanseaza cu ea mai aproape de ring , opreste masina si iese din ea.

Chris Stone : O intrare demna de un campion mondial , acest Alegre a demonstrat ce poate atunci cand l-a invins pe Daniel O'Connor la prima lui aparitie in REW.
Allen Hill : Pe bune Chris , singurul lucru bun la acest mexican este masina.Sa nu uitam ca si Daniel O'Connor este in acest meci , si sigur vrea sa se razbune.
Chris Stone:Mai este si Mike Classic ....
Allen Hill : Cine e Mike Classic ?
Chris Stone : Foarte amuzant..

Mexicanul bate palma cu fanii din primul rand , dupa care intra in ring.Alegre se urca pe turnbuckle si isi executa taunt-ul dupa care coboara si cere un microfon.
Dupa ce primeste microfonul , mexicanul nu poate sa vorbeasca din cauza fanilor care tipa fara epuizare.El Caliente primeste bucuros aceasta atitudine a fanilor iar dupa ce se opresc , mexicanul duce microfonul la gura si spune urmatoarele :


Alegre : V-am demonstrat show-ul trecut ce pot face , dupa ce l-am invins pe Daniel O'Connor.Acum ma lupt pentru centura Hardcore ..... va fi o misiune grea avand in vedere ca de data aceasta am doi adversari iar unul din ei ma uraste la culme *rade*.Dar eu am ceva ce ei nu au , un public excelent care e mereu alaturi de mine *publicul auzind aceste cuvinte incepe din nou sa tipe,iar cand acestia se opresc el incepe din nou sa vorbeasca* si stiu ca o sa ma sustineti indiferent de rezultatul din aceasta seara iar asta e de o mie de ori mai important decat aceasta centura.

El Mistico arunca microfonul , se duce in coltul ringului si isi asteapta adversarii stand intr-o pozitie adoptata in onoarea wrestlerului sau preferat Eddie Guerrero.

REW SummerNight - Triple Threat Match 5ldifp

Chris Stone : Publicul este de partea mexicanului in aceasta seara.
Allen Hill : Ma enerveaza copii din ziua de azi adora numai ratati.

ZarnicaStefan
Moderator Global

Mesaje : 124
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW SummerNight - Triple Threat Match Empty Re: REW SummerNight - Triple Threat Match

Mesaj Scris de Christian Douglas Dum Iul 31, 2011 11:57 pm

Intr-un final, cei doi competitori ramasi sa intre isi fac aparitia in ArenA. Meciul incepand cu un clinch clasic intre Mike Classic si Alegre, din care mexicanul iese victorios, aruncandu-l in afara ring-ului pe adversarul sau. Alegre isi continua drumul spre centura Hardcore, executand un Dropkick de toata frumusetea pe Daniel O'Connor care se afla intins pe canvas. Profitand de toate acestea, mexicanul executa pin-ul pe care il duce la bun sfarsit, castigand astfel o sansa la centura Hardcore.

Christian Matthews: "Alegre a castigat, atat de rapid, Alegre a castigat!
Christian Douglas
Christian Douglas

Mesaje : 24
Data de inscriere : 17/07/2011

Sus In jos

REW SummerNight - Triple Threat Match Empty Re: REW SummerNight - Triple Threat Match

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum