Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT

4 participanți

In jos

REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT Empty REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT

Mesaj Scris de AJ. Vin Sept 16, 2011 2:52 am

REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT Rewn

General Manager BIG ANNOUNCEMENT
AJ.
AJ.
Global Moderator

Mesaje : 525
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Craiova

Sus In jos

REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT Empty Re: REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT

Mesaj Scris de Armageddon™ Vin Sept 16, 2011 4:30 pm

Melodia "Decadence" incepe sa rasune in difuzoarele arenei REW iar Henry Hickenbottom isi face aparitia pe rampa de intrare, facand arena sa fiarba.

Chris Stone: Ce e asta? Ce face patronul aici?

"Seful" intra intre cele 4 colturi printre coarda mediana si cea superioara, ca mai apoi sa ia un microfon adus chiar de Allen Hill.

Allen Hill: Poftiti domnule.

Henry Hickenbottom: Multumesc Allen. Nu te astepta la o marire de salariu, totusi.

Chris Stone: rade

Henry Hickenbottom: Dupa cum stiti, de fiecare data cand vin eu personal la un show, asta inseamna o schimbare mare, mai mare decat fiecare dintre voi. In seara asta vreau sa fac un anunt important, ce va zguduii intreg universul REW. Probabil ati vazut ca in fiecare federatie mare exista o divizie tag, mai mult sau mai putin importanta, ei bine, noi suntem pe cale sa o punem din nou pe picioare, pentru ca in seara asta, aici la Untouchable, noi vom avea primul meci tag-team din istorie, unul ce va decide campionii mondiali la echipe, un meci intre cei doi mexicani ai nostrii, El Rey si Alegre si doi debutanti dintr-o federatie foarte importanta din Romania.

Allen Hill: Despre ce federatie este oare vorba?
Chris Stone: Nu stiu dar sunt nerabdator sa aflu!

Henry Hickenbottom: Tot in aceasta seara, vom avea parte de renasterea diviziei ce noi candva o numeam Hardcore!

Chris Stone(foarte entuziasmat): HAAARRDCOOREE!!!!

Henry Hickenbottom: In seara asta voi fi cel ce va agata noua centura de carligul ce o tine deasupra ringului, pentru ca meciul ce va decide campionul va fi un meci cu SCARI!!! Ati auzit bine, noua centura va fi decisa intr-un meci extrem, intr-un meci ce defineste aceasta divizie... un meci cu scari, Insa asta nu e tot, in meci nu doar scarile vor fi permise, pentru ca aici vorbim de un meci HARDCORE, deci totul e permis!

Imediat dupa ce isi termina fraza, Hickenbottom arunca microfonul pe jos si isi ridica mainile in aer, fanii creand o atmosfera de nedescris.

Chris Stone: Asta este.... divizia Hardore a RENASCUT!


Ultima editare efectuata de catre Armageddon™ in Sam Sept 17, 2011 12:36 am, editata de 1 ori
Armageddon™
Armageddon™

Mesaje : 52
Data de inscriere : 26/04/2011

Sus In jos

REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT Empty Re: REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT

Mesaj Scris de G-Man Vin Sept 16, 2011 4:56 pm

Henry pleaca din ring, cu zambetul pe buze, insa nu pentru mult timp caci in difuzoare incepe sa bubuie melodia de intrare a lui Johnny Helms!

REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT Jonathan_Coachman_7th_Titantron

Allen Hill: Ce cauta Johnny Helms aici?
Chris Stone: Dupa cum a sustinut, este o veche cunostinta a lui Henry. Insa sunt curios ce va avea de spus in aceasta seara.

Helms: NU! Categoric nu! Nu se va intampla asta!
Henry: Poftim? Cum adica?
Helms: Nu poti face asta! Nu poti sa patezi prestigiul federatiei in acest hal! Diviza Hardcore nu a existat niciodata!
Henry: Lamureste-ma! Ce am facut gresit? Defapt.... ia spala putina. In compania mea, eu fac regulile! Si incep sa cred ca am facut o greseala angajandu-te!
Helms: Sa spal putina? Nu mi-ai vorbit niciodata asa de cand ne stim! Insa, trebuie sa-ti marturisesc un lucru pe care-l aveam de mult timp in inima. Nu stii sa iei decizii si nu stii absolut deloc sa intretii ceea ce ai creat! Diviza Hardcore e moarta, la fel ca si cea pe echipe!
Henry: Fac totul dupa cum doresc si te asigur ca este spre binele federatiei. Fara divizia Hardcore, violentul nu va exista niciodata in companie, iar spectacolul pe echipe .. nici nu mai pomenesc. O sa fie grozav! 2 concepte colosale! Iar daca esti nemultumit, te-as ruga sa iesi din arena mea pana nu te dau eu afara in suturi!
Helms: Daca crezi ca vei scapa usor, folosind doar enuntul: Esti concediat!... te inseli amarnic. Nu se termina aici Henry. Vom vedea noi cine este seful pe viitor..

Allen: Ce-a vrut sa spuna aici Johnny? Este grozav ceea ce s-a introdus aici recent si el nu este de-acord! Care este problema astuia?
Chris: Johnny Helms la inceput mi s-a parut o gura de aer pentru federatie, insa acum chiar a intrecut limitele..


G-Man
G-Man
Moderator

Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/07/2011

Sus In jos

REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT Empty Re: REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT

Mesaj Scris de SpeedY Sam Sept 17, 2011 8:25 pm

Melodia interpretata de cei de la 3 Doors Down se aude in arena federatiei REW , deodata apare un nor de fum pe rampa , artificile explodeaza , iar fumul dispare , in locul unde a fost fumul apare , Reyner , cu o pelerina neagra , care atârnă pana la pamant , in cap are o palarie neagra , mare , asemanatoare cu cele purtate de cowboy.
El isi scoate palaria din cap , iar din ea scoate , miraculos , un microfon , bate o data din degete , iar palaria dispare.
Reyner duce microfonul la gura:


REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT Normal_Image00016

Allen Hill: Ce cauta asta aici?El nu avea meci pentru centura?
Chris Stone: Probabil are ceva de reprosat lui Henry , si deciziei sale. Sa il ascultam!


REYNER:Wow , Henry se mai ocupa de aceasta companie? Ce surpriza , credeam ca s-a dus sa vand chiftele , mai bine ramanea acolo , cu wrestlingul nu le are deloc! De cand am castigat centura asta , am avut numai meciuri pentru ea , chiar si la show-ul non-ppv. Refuz sa imi apar centura impotriva a doi tantalai , care ti-au cumparat chiftelele si acum primesc un push. Sunt numai ratati in federatia asta de cacat , nici un wrestler nu imi poate face fata , iar daca cineva crede asta , il invit sa vina aici , acum , ca sa ii arat!


Allen Hill: Reyner nu are dreptate , Henry este un patron chiar bun , eu cred ca multi wrestleri din vestiar il pot distruge.
Chris Stone: Ramane de vazut , eu cred ca Reyner il va zdrobii pe cel care are curajul sa stea in ring cu el.
SpeedY
SpeedY
Independent Bad Ass.

Mesaje : 352
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT Empty Re: REW Untouchable: General Manager BIG ANNOUNCEMENT

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum