Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

4 participanți

In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de AJ. Vin Sept 16, 2011 2:58 am

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Rewn

Blaine Odd vs. Scorpion vs. Christian Brooks
AJ.
AJ.
Global Moderator

Mesaje : 525
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Craiova

Sus In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty Re: REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de Rolex Vin Sept 16, 2011 1:24 pm

Imediat dupa meciul tag team,transmisiunea se intrerupe pentru cateva momente,insa aceasta revine cu Blaine ODD care este interwievat de Christian Johnson.Acestia vorbesc putin,insa Scorpion apare si se uita foarte urat la Blaine ODD dupa care trece mai departe spre vestiarul sau.Johnson il invita pe "Micutul texan" sa stea jos pentru a ii putea pune cateva intrebari,inainte de prima lui aparitie in cea mai noua federatie REW.Blaine ODD accepta propunerea,deloc grabit sa ajunga in zona ringului pentru asi face intrarea.

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Rey-Mysterio-At-Interview-At-Mexico-300x186

Christian Johnson : Cum te simti Blaine inaintea acestui mare meci,mai ales cum te simti ca ai putut primii asa o sansa de la primul tau meci ?

Blaine ODD : Tremendo ! (grozav) Un meci usor nu va fi,asta e sigur.Fanii cu siguranta nu vor fi 100% de partea mea fiindca este doar prima aparitie.Nu voi fi ipocrit sa spun ca ii voi bate singur pe cei doi,insa nici nu pot spune ca nu imi doresc o victorie.

Christian Johnson : Ce parere ai de meciul tag team care sa terminat acum cateva minute ?

Blaine ODD : Un rezultat la care nu multi sau asteptat,serios.

Christian Johnson : Stii,tocmai acum m-am uitat pe siteul oficial al REW si se pare ca,in opinia fanilor,Christian Brooks,este favorit.Crezi ca,chiar si cu aceste cote foarte scazute pentru tine vrei reusii sa te impui ?

Blaine Odd : Christian,ti-am zis,eu nu-mi doresc sa castig,vreau doar sa fac o impresie.Dupa cate stii,eu vin dupa o absenta lunga,de cand am fost accidentat de Mark Blazer in RWF si a trebuit a trec prin o lunga interventie chirurgicala.

Christian Johnson : Ok Blaine,multumesc pentru interviu.

Blaine ODD : Oricand
.

Allen Hill : Urmeaza meciul pentru no1 contender pentru cea mai importanta centura REW.Ce adunatura de ratati.
Chris Stone : Eu cred ca vom avea multa actiune in aceasta seara.


Melodia "Ancient Spirit" se aude in boxele gigantice REW iar Blaine Odd,mergand incet apare pe rampa de intrare unde sta nemiscat si se uita prin arena gigantica.Acesta avanseaza usor,putin nesigur spre ring.Acesta se uita putin in aer si o ia la fuga dand mana cu fanii,insa acesta se opreste iar langa ring.ODD pune mana pe ring si se plimba putin pe langa el,nesigur.Blaine intra in ring unde se invarte putin si atinge corzile.Spre final se duce langa coltul ringului pe care se urca si se uita la "patratul de lupta".Acesta cere un microfon.

Blaine ODD : Stiti,adica..,nu...WOW WOW WOW.Sunt foarte fericit sa fiu aici iar cu voi.A trecut foarte mult timp de cand nu am mai pasit intr-un ring.Stiti,asa arata ringul unde am castigat primul meu meci intr-o companie de wresting,impotriva acelora...hmm..Tom Anderson si Alexander Pearce,insa la fel arata si ringul unde nu am reusit sa castig centurile tag team.Stiti ce e,probabil ca intr-un final as fi reusit daca acel Blazer nu m-ar fi accidentat.Sunt foarte mandru sa fiu aici in aceasta seara.Va multumesc foarte mult fiindca m-ati asculat.

Pentru cateva momente toata lumea amuteste,insa 10 secunde apoi o "ploaie" de aplauze se lasa peste arena REW,iar numele Blaine ODD este scandat in toata arena.Acesta zambeste malefic sub masca.


Chris Stone : Wow,ce discurs adevarat.
Allen Hill : Ce patetic,foarte patetic,singurul care merita sa castige meciul este Scorpion
[i]
Rolex
Rolex

Mesaje : 82
Data de inscriere : 18/05/2011

Sus In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty Re: REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de zeze28 Dum Sept 18, 2011 12:16 am

Chris Stone: In cateva momente va incepe meciul care va decide pretendentul la centura detinuta in acest moment de Reyner, centura mondiala. In ring se afla deja Blaine Odd, favoritul publicului din acest meci chiar data este doar la debut.
Allen Hill: Degeaba are fanii de partea lui daca el nu poate castiga. Scorpion si canadianul sunt peste Blaine, si el stie asta. A spus ca nu isi doreste sa castige, atunci pentru ce mai este in acest meci?
Christian Stone: Prima impresie conteaza cel mai mult, iar Blaine stie asta.

Reflectoarele se sting unul cate unul, arena fiind acoperita de o bezna infiorataore, clipe de liniste urmate de primele sunete din melodia Her Ghost in the Fog, cantata de cei de la Cradle of Filth. Dupa cateva secunde flash-uri galbene pulseaza pe ritmul melodiei, iar doua reflectoare se aprind si lumineaza capatul rampei acoperite de un fum dens. Un foc de artificii izbucneste instantaneu, la sfarsitul caruia se poate observa o silueta prin fumul dens. Facand cativa pasi in fata, acea silueta se arata a fi Scorpion, acesta purtand peste costumul de dojo o pelerina de culoare neagra si avand la el un microfon.

Allen Hill: Iata-l si pe Scorpion, luptator ce a debutat cu o victorie impresionanta in fata lui Steel la ultimul show.

Mascatul se opreste in capatul rampei de intrare, pozand cateva secunde pentru cameramanii adunati in jurul sau, savurand fiecare fluietura primita din partea celor prezenti in arena. Acesta isi indreapta privirea spre Blaine Odd, aflat deja in ring.

Scorpion: Centura mondiala ar trebui sa fie pe umarul unui om care nu are temeri, care nu se da inlaturi de la nimic. Cineva cine se poate ridica peste toti cei de aici, peste toti acesti viermi pe care tu ii numesi fani. Cineva cine poate tine federatia in umbra sa pentru mult timp, cine este mai presus decat insusi viata. Acel cineva, Blaine...nu esti tu. Nu poti sa castigi acest meci si sti asta. Acel cineva, sunt eu. Voi castiga acest meci, si apoi il voi face pe Reyner sa isi fi dorit sa nu fi avut acea centura pe umar. Blaine, iadul va fi cel mai placut loc pentru tine dupa acest meci.

Mascatul lasa microfonul din mana si inainteaza cu pasi marunti spre ringul de lupta, fanii huiduindu-l copios in fiecare clipa. Ajungand langa ringul de lupta, Scorpion se urca pe apron tintindu-si privirea spre Blaine si strigand cu toata puterea "Come Over Here", intrand mai apoi in ring si asezandu-se intr-un colt.

Allen Hill: Acesta este un campion adevarat. Meciul se va da intre el si Christian, chiar si tu, Stone, chiar si tu sti asta.
Chris Stone: Blaine este subestimat, iar acesta ar putea realiza surpriza. Stie ca nu poate sa ii invinga pe cei doi de unul singur, insa este capabil de o surpriza.
Allen Hill: Daca spui tu...
zeze28
zeze28

Mesaje : 206
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 28

Sus In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty Re: REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de ShaunWhite Dum Sept 18, 2011 12:54 am

I’M THE FUTURE

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship 9qb7dj

In meciul sau de debut, canadianul are parte de un meci in fata lui Mike Fisher. Dupa o intrare spectaculoasa, Brooks castiga prin forfeit. Apar cateva imagini din trecut.

Reporter : Ce parere ai de castigarea meciului prin forfeit in fata lui Mike Fisher?
Christian Brooks : Nu am nici o parere despre meci, ai formulat gresit. Am o parere despre pescarul ala. E un las care nu merita sa fie in compania asta. Primul sau meci a fost castigat usor, pe al doilea l-a pierdut in fata unui prieten de-al meu Ryan N. iar al treilea, l-a pierdut in fata mea, prin neprezentare.
Reporter : De la debut ai spus ca o sa devii campion mondial, acum esti in meciul care determina pretendentul numarul unu, o parere?
Christian Brooks : Hickenbottom a bagat adevaratul talent al acestei companii unde trebuie, adica, aproape de main-event. Da, aproape, pentru ca inca nu am demonstrate ca pot fi in ME, dar acum, ii voi arata de ce sunt cel mai bun din lume la ceea ce fac!
Reporter : Multumesc pentru timpul acordat.
Christian Brooks : Si eu iti multumesc.

Melodia “Just Close Your Eyes” interpretata de cei de la Story of the Year se face auzita in ArenA REW, moment in care huiduielile ating apogeul. Culorile specifice intrarii lui Christian Brooks isi fac simtite prezenta, moment in care wrestlerul apare pe rampa de intrare. Brooks isi continua drumul spre ring, fiind foarte linistit. Odata ce intra in ring, canadianul primeste un microfon.

Christian Brooks : Eu sunt viitorul! Scorpion, tu chiar crezi ca ma poti invinge? Ma rog, daca stam sa ne gandim, daca ar fi un meci 1 vs. 1 intre tine si.. catelul asta lesinat, mi-as pune toti banii pe tine, cred ca e clar.Dar, nimeni din aceasta companie nu ma poate invinge.

Allen Hill : Brooks s-a intors!!! E pus pe harta, dar vrea sa demonstreze ca merita sa fie in acest meci.
Chris Stone : Cel mai bun din lume le ceea ce face?! Cel mai patetic din lume la ceea ce face probabil..
Allen Hill : Esti un idiot daca nu vezi abilitatile din ring ale acestui luptator. Tu l-ai vazut vreodata cum lupta prin Japonia?
Chris Stone : Nu, si momentan nu am de gand sa o fac. Cel putin, pana isi schimba atitudinea asta. Se crede buricul pamantului.


Christian Brooks : De asemenea, vreau sa va avertizez, cat timp eu sunt in compania asta, nimeni nu mai poate pune mana pe aur. Daca vreti sa va fie bine, nu va implicate in acest meci, e un sfat prietenesc. Chiar daca unii o sa creada ca glumesc, eu va vreau binele, asa ca renuntati. Bineinteles, puteti sa treceti si pe lista mea neagra. Si lista mea neagra poate fi schimbata in orice moment. Pot sa mai adaug oameni sau sa scot oameni. Oricum, va zic de acum, nu aveti nici o sansa.

Allen Hill : Acelasi Christian Brooks, acelasi om charismatic cu care ne-am obisnuit. El e omul care va schimba compania, nimeni nu sta in calea lui.
Chris Stone : Serios? Nu vezi cu cat talent e inzestrat micul texan? El e cel mai bun din acest meci, si nimeni nu poate schimba asta.


ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty Re: REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de Rolex Dum Sept 18, 2011 2:57 am

Ding ! Meciul a inceput,iar Scorpion si Christian Brooks au tabarat pe Blaine Odd pe care l-au aruncat foarte repede in afara ringului.Cei doi ramasi in ring se privesc cam 30 de secunde rostind cateva cuvinte,apoi incep sa isi administreze lovituri de pumni.Brooks il arunca pe Scorpion in afara ringului,iar acesta se loveste in zona capului.Brooks il duce pe Scorpion in ring si se pregateste pentru un Cross End [spear] rapid,pentru a incerca sa termine meciul.Scorpion se ridica cu greu,insa cu ultimele puteri Blaine Odd intra in ring si il impinge pe "Reptile man" ,iar Christian Brooks ii aplica acest spear unui arbitru.Nervos peste fire,Brooks se duce in afara ringului si ia un scaun.Acesta il arunca in bratele lui Blaine Odd,apoi aplica un picior in scaun.

Chris Stone : Ce manevra,doamne ! Scorpion inca se resimte dupa acea cazatura in cap,iar Blaine ODD sta intins inconstient.Se vede clar ca Christian domina meciul.
Allen Hill : Desigur,asta e ceva temporar.Eu pariez pe Scorpion.


Lets go ODD ! Lets go Blaine ! Lets go ODD ! Lets go Blaine ! Publicul fiind de partea "Micutului texan",acesta se ridica cu greu si il loveste pe Brooks cu niste pumni in spate.Acesta nu pica si se intoarce la Blaine Odd la care se uita foarte urat.Blaine odd se duce in corzi si vine foarte rapid spre Christian Brooks foarte repede.Acesta il ridica pe Odd,numai ca este preluat intr-o hurricarana.Blaine ODD incearca un 450 SPLASH,insa pica in genunchii lui "Cross".Cross se ridica mandru,insa este pipait pe umar de cineva.Acesta se uita speriat in spate si este Scorpion care il preia cu o ploaie de pumni,apoi cateva picioare si este numarat.Au trecut cateva secunde si arbitrul sa ridicat.
1.


Allen Hill : Daca arbitrul se ridica mai repede Scorpion ar fi castigat...
Chris Stone : A fost doar o strategie a lui Broks pentru a avea un moment de respiro.
Allen Hill : Stai linistit,mai multe sanse are ODD sa castige decat are acest Brooks.
Chris Stone : We will see...


Micutul Odd se ridica si ii livreaza un dropkick rapid lui Scorpion.Acesta se urca pe coltul ringului,isi face o cruce,el fiind foarte credincios.Acesta sare si pica in picioare pe Brooks,dupa cateva serii de rotituri in aer.In urma impactului din gura lui Brooks ies cateva picaturi de sange.Scorpion se ridica si se uita foarte ciudat la Odd,insa Blaine il loveste de cateva ori in picioar,apoi ii livreaza un Low Dropkick.

Allen Hill : Uite,un meci plin de surprize.
Chris Stone : Neutral .


Ultima editare efectuata de catre Rolex in Dum Sept 18, 2011 11:12 pm, editata de 2 ori
Rolex
Rolex

Mesaje : 82
Data de inscriere : 18/05/2011

Sus In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty Re: REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de zeze28 Dum Sept 18, 2011 3:59 am

Blaine se indreapta spre Brooks si il ridica de la podea, incepand mai apoi sa ii livreze cateva low kickuri cu care il duce pana in coltul ringului, obligandu-l pe canadian sa se sprijine de corzi pentru a ramane in picioare. Mexicanul se avanta in corzile opuse, incercand la revenire sa isi trimita adversarul in afara ringului, Christian fiind insa constient de acest lucru si reusind sa lase coarda superioara in jos, Blaine aterizand in afara ringului. Canadianul paraseste si el ringul, punandu-l pe Blaine Odd la podea langa apron cu un Take Down, asiedandu-l mai apoi cu o serie de pumni. Brooks se da la o parte de pe mexican, ridicandu-l mai apoi pentru a-l livra in treptele de metal cu un Irish Whip. In tot acest timp, in interiorul ringului, Scorpion isi revine si se ridica in picioare, profitant de momentul favorabil si impingandu-se in corzile ringului reuseste sa execute un Suicide Dive pe Christian Brooks.

Allen Hill: Ei bine despre asta vorbeam Stone! El este favoritul acestui meci.
Chris Stone: Intradevar un Suicide Dive frumos, care il aduce in avantajul acestui meci pe Scorpion.

Mascatul se ridica primul de la podea, fiind putin afectat in urma aterizarii de mai devreme si se indreapta spre Blaine ODD, mexicanul zacand langa treptele de metal. Scorpion il introduce pe Blaine in ring, intrand mai apoi si el pe sub coarda inferioara, incercand un cover dus doar pana la 2. Scorpion isi ridica adversarul si il avanta in coltul ringului, unde il urca pe cea de-a treia coarda incercand sa execute un Superplex.

Allen Hill: Scorpion se indreapta spre un Superplex din ce se vede, manevra care ar putea incheia acest meci.
Chris Stone: Iata insa ca Blaine are energia pentru a se opune. Il vad lovindu-l pe Scorpion in abdomen.

In urma loviturilor primite, Scorpion se tine cu greu alaturi de Blaine pe turnbuckle, fiind aruncat in cele din urma in canvas de catre mexican. Acesta se ridica in picioare pe turnbuckle executandu-si tauntul si pregatindu-se mai apoi de un Shooting Star Press, nevazandu-l insa pe Brooks langa apron. Canadianul asteapta momentul oportun, iar in clipa in care Blaine isi pregateste saltul intra in ring si il surprinde cu un Star-Jump din aer.

Allen Hill: Ce manevra, ce manevra! Brooks are victoria in mana.
Chris Stone: Intradevar un Star-Jump de senzatie, si iata ca Brooks incearca si o numaratoare.

1..2...
zeze28
zeze28

Mesaje : 206
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 28

Sus In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty Re: REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de ShaunWhite Dum Sept 18, 2011 3:43 pm

Allen Hill : Si e 3!!! Avem un nou contender.. hei, stai putin, de ce nu se aude melodia de intrare a lui Brooks?
Chris Stone : Pentru ca Blaine a ridicat umarul..


Dupa un Star-Jump mirific, Blaine Odd ridica umarul de la pamant. Brooks ramane in ring, iar de nicaieri, Scorpion apare si il executa pe canadian cu un High Dropkick. Scorpion sta putin pe ganduri, iar apoi se uita spre turnbuckle. “Omul reptila” excaladeaza cu grija, dar de nicaieri, cu un Enzugiri, Odd apare si il rapune pe Scorpion.

Chris Stone : Un asa meci nu vezi prea des, un meci foarte, foarte bun. Sa speram ca cei 3 o sa continue tot asa.
Allen Hill : Iti zic, asta va fi meciul serii. Ce spectacol, ce wrestleri, asta e wrestling in adevaratul sens al cuvantului. Cei 3 au venit aici pentru a face spectacol, si reusesc. Ei ar trebui sa fie in ME nu Reyner sau Duke Nukem ala.
Chris Stone : Foarte correct, cei trei fac wrestling in adevaratul sens al cuvantului, si nimeni nu poate nega asta. Meciul asta va candida la meciul anului, iti zic sigur.
Allen Hill : Castigatorul din seara asta, va lupta in ME la ShowDown, cel mai mare eveniment din REW.


Brooks se ridica incet, uitandu-se atent la singurul om in picioare, Blaine Odd. Micul texan pregatest un Trouble in Paradise, dar de nicaieri, canadianul contraataca cu un Dropkick in pieptul mascatului, care cade la podea, incercand sa respire. Brooks incearca pinul, dar Scorpion ajunge la timp incat sa il opreasca.

Allen Hill : Cei 3 isi doresc foarte mult victoria asta. Daca castiga meciul, cariera lor se va afla deja la un alt nivel.
Chris Stone : Oricat as vrea, nu te pot contrazice, Allen.


Texanul ramane in continuare la podea, iar Scorpion excaladeaza din nou turnbuckle-ul. De data aceasta, cu succes executa un 650 Splash cu care isi distruge adversarul. Mana lui Blaine Odd ajunge in afara ringului, dar Scorpion incearca pinul. Arbitrul ii spune ca nu poate numara.

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Th_630splash

Allen Hill : Haide Scorpion, canadianul isi poate reveni in orice secunda, grabeste-te!!!
Chris Stone : Creatura nu te baga in seama, se concentreaza la meci.
Allen Hill : Va pierde daca nu ma va baga in seama.
Chris Stone : El nu crede asta.


Scorpion ii adduce mana texanului inapoi in ring, dar nevazand-ul pe Canadian, face pinul. Cand pinul ajunge la doi, Brooks sare intr-un Elbow Drop peste Scorpion, iar cei 3 devin inconstienti.

Allen Hill : CE SALT!!!
Chris Stone : Foarte corect, acum, daca Brooks face pinul, castiga.


ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty Re: REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de zeze28 Vin Sept 23, 2011 11:22 pm

Allen Hill: Si iata ca Brooks il acopera pe Blaine, s-a terminat Stone, s-a terminat!!!
Chris Stone: Nu, nu se poate termina asa!
Allen Hill: 1...2...
Chris Stone: Atat!

Blaine reuseste cu o ultima picatura de energie sa ridice umarul, spre disperarea lui Brooks care se repede la arbitru, fiind foarte aproape sa il loveasca. Fiind amenintat cu descalificarea, canadianul renunta la proteste si se intoarce la mexican, prinzandu-l de cap pentru a-l ridica si fiind foarte aproape sa il lase fara masca. Christian isi trimite oponentul in corzile ringului cu un Irish Whip, insa la revenire este surprins cu un Hirrincarana inventat pe moment de Blaine. Incercand sa profite de momentul favorabil, Blaine livreaza cateva low kickuri in picioarele canadianului, acesta ajungand in cele din urma in genunchi. Mexicanul se avanta in corzile ringului, facandu-l la revenire groggy pe canadian cu un dropkick plasat in pieptul acestuia. Mascatul se indreapta spre picioarele canadianului si se pregateste de o manevra de submission, lucru nu foarte caracteristic acestuia. Dupa cateva secunde, Blaine il prinde pe Brooks intr-un Scorpion Deathlock in mijlocul ringului.

Chris Stone: Asta este sansa lui Blaine, aici poate decide meciul!
Allen Hill: Brooks nu va ceda in fata mexicanului, si in plus il vad pe Scorpion revenindu-si in afara ringului.

"Creatura" se rostogoleste pe sub coarda inferioara in ring, tarandu-se pana la cei doi. Acesta se uita cateva secunde la Blaine lasand impresia ca va urma sa il atace, insa spre uimirea tuturor, Scorpion se repede asupra lui Brooks prinzandu-l intr-un Cripple Crossface.

Allen Hill: Scorpion si Blaine lucrand impreuna? Incredibil!
Chris Stone: Nu stiu sigur daca este incredibil sau nu, insa nu stiu cat va mai rezista Christian in mijlocul ringului.

Rezistand tot mai greu la presiunile puse de cei doi adversari, Brooks are un moment de slabiciune si renunta, arbitrul facand semn ca meciul sa se opreasca. Dupa cateva secunde insa, "zebra" realizeaza ca Brooks a cedat sub presiunea ambilor adversari, nestiind astfel cui sa ii dea victoria, iar Scorpion si Blaine se brancesc in centrul ringului, fiecare cerand victoria.

Chris Stone: Blaine trebuie sa fie castigatorul! El a pus presiunea mai mare!
Allen Hill: Poftim? Brooks a cedat la manevra lui Scorpion, daca nu era el meciul inca continua!
Chris Stone: Ei bine oricum ar fi, arbitrul trebuie sa decida ceva. Nu putem avea doi castigatori in acest meci.

Dintr-o data in boxele arenei se aude melodia lui Henry Hickenbottom, patronul federatiei. Acesta apare la capatul rampei imbracat la 4 ace, avand un microfon in mana.

Allen Hill: Se pare ca Henry a venit aici sa faca dreptate, sper ca stie ce are de facut.

Henry Hickenbottom: Hei hei hei! Voi doi, terminati. Arbitre, poti pleca, eu voi decide castigatorul in acest meci. *Toata audienta prezenta in arena incepe sa ii strige numele lui Blaine, momente in care Henry incepe sa zambeasca* Ei bine...castigatorul acestui meci este...nu, nu, nu! Scuzati-ma. Vroiam sa spun castigatorii acestui meci. Da, ati auzit bine. Pentru prima data in instoria federatiei avem doi castigatori! Scorpion, Blaine, felicitari. Amandoi va veti bate pentru centura mondiala!

Muzica lui Henry rasuna din nou in difuzoare, in timp ce in ring cei doi mascati isi arunca priviri pline de ura.

Chris Stone: Ce!? Ce seara Allen, ce seara! Avem doi castigatori in acest meci si un triple threat anuntat pentru Main Eventul celui mai important show din aceasta federatie, Showdown!
Allen Hill: Cu siguranta va fi un meci infernal luna viitoare, insa pana atunci seara contiua cu meciul dintre Jason Hicks si Johnny Cage, meciul pentru sansa la centura eXtreme.

Henry se ramane insa sub minitron cerand ca muzica lui sa se opreasca, incepand din nou sa vorbeasca:

Henry Hickenbottom: Baieti, baieti, am uitat ceva. Amandoi va veti bate pentru centura mondiala, dar nu veti fi amandoi in main event la ShowDown, sau poate... Blaine, tu vei fi primul care va lupta pentru centura la Unstoppable impotriva castigatorului din aceasta seara, iar tu, Scorpion, tu vei fi 100% in Main Event la ShowDown, fata in fata cu castigatorului meciului de la Unstoppable!
zeze28
zeze28

Mesaje : 206
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 28

Sus In jos

REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship Empty Re: REW Untouchable: #1 Contender Match for the World Championship

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum