Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match

2 participanți

In jos

REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match Empty REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match

Mesaj Scris de AJ. Vin Sept 16, 2011 2:54 am

REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match Rewn

REW ??? CHAMPIONSHIP Open Ladder Match


Ultima editare efectuata de catre AJ. in Dum Sept 18, 2011 5:21 pm, editata de 2 ori
AJ.
AJ.
Global Moderator

Mesaje : 525
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Craiova

Sus In jos

REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match Empty Re: REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match

Mesaj Scris de AJ. Vin Sept 16, 2011 3:18 am

Chris Stone: Urmeaza meciul pentru noul titlu din REW. Oare despre ce titlu e vorba.
Allen Hill: Cred ca vom afla cat de curand.

Pe rampa de intrare apare patronul REW, Henry Hickenbottom. El inainteaza spre ring, unde se afla o scara. Acesta merge la masa comentatorilor, de unde primeste un microfon si o cutie.

Chris Stone: Allen, ce e in cutia aia?
Allen Hill: Nu stiu, am primit-o la inceputul show-ului si mi s-a spus sa i-o dau patronului.

Hickenbottom intra in ring si se urca pe scara, asezandu-se pe ultima treapta.

Henry Hickenbottom: Buna seara, Univers REW! A fost o seara fantastica, nu? Si stati, ca mai urmeaza. Chiar acum am venit sa va prezint noul titlu din REW.

Patronul deschide cutia si scoate o centura aurie, cu accente de rosu pe alocuri, pe care o agata in carligul aflat deasupra sa.

Henry Hickenbottom: Doamnelor si domnilor, aceasta este centura REW eXtreme! Probabil stiti ca vom avea si un meci pentru #1 Contender pentru acest titlu. Ei bine, meciul va fi de tip EXTREME RULES!

La auzul vestii, fanii izbucnesc in urale. Patronul coboara de pe scara si se aseaza langa cei doi comentatori, luand o pereche de casti.

Henry Hickenbottom: Se pare ca aveti un nou partener de comentat, dragii mei!
Allen Hill: Ce mai faceti, sefu'?
AJ.
AJ.
Global Moderator

Mesaje : 525
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Craiova

Sus In jos

REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match Empty Re: REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match

Mesaj Scris de Yahoo™ Dum Sept 18, 2011 8:59 pm

Chris Stone: Va fi un meci pe cinste , sunt sigur de acest lucru . Toti au sanse egale

Melodia "Hero" incepe sa rasune in difuzoarele arenei, moment in care rampa de intrare este invaluita intr-un fum de culoare alba, brazdat de flash-urile bleu-albastre .

Allen Hill : Priveste-l, Chris ! Cel mai cel din federatie !
Chris Stone : Sa nu ne ambalam .
Allen Hill : Glumesti ? E meciul lui Wayne , Axe e nascut sa fie campion !
Chris Stone : Bla bla bla. M-am saturat sa tot aud de Wayne. E cel mai supraapreciat om care a calcat vreodata intr-o federatie de wrestling. Orice fan, orice cunoscator iti va spune acelasi lucru.
Allen Hill : Cui ii pasa de fani ? Cui ii pasa de acei cunoscatori despre care vorbesti tu ? Tot ceea ce conteaza este ce se intampla in ring !

Americanul isi face aparitia cu un microfon in mana dreapta, iar mai apoi se indreapta catre suprafata de lupta , insa se opreste in dreptul ultimei scari, pe care o escaladeaza, iar mai apoi se pregateste sa-si inceapa discursul.

"Axe Wayne : Uitati-va la voi ! Sunteti terminati ! Imediat voi invinge, probabil veti pleca pentru totdeauna de aici. Veti ajunge doi betivi. Nimeni nu va va recunoaste . Nici un mucios cu cacat la cur nu iti va mai cere autografele alea idioate ! Amuzant , nu ? Nu stiu despre cine vorbesc , nu e nimeni in ring , nu-mi cunosc adversarul / adversarii , insa discut in numele tuturor care au tupeul sa intre acum in ring ."

Publicul il huiduie pe Axe, insa acesta nu pare deloc afectat, insa face o pauza, lasandu-i pe acestia sa-si faca damblaua.

Chris Stone : Ce ? Despre ce vorbeste ?
Allen Hill : Poate daca nu ai mai deschide gura, am afla. Cert e ca are dreptate in tot ceea ce a spus , el este regele !
Chris Stone : Sa ma scuze postul tv si tipii aia care se cred smecheri cand imi dau amenda , insa ... ma pis pe el de " rege " . Cum mortii masii poti sa ii spui rege ?

" Axe Wayne: Liniste ! In caz contrar, ma vad nevoit sa le rup ambele maini adversarilor mei, iar apoi sa le indoi spatele peste niste scari metalice. "

Allen Hill : Regele Axe !
Chris Stone ( ironic ) :Daa ! Bine-nteles , hai sa-l slavim pe regele Alexander !

Wayne lasa microfonul sa cada de pe scara, facand un zgomot destul de enervant pentru fani, iar mai apoi se da jos, intrand intre cele 4 colturi.
Yahoo™
Yahoo™
ilovebigtits

Mesaje : 516
Data de inscriere : 19/05/2011

http://www.wrestlinglover.forumgratuit.ro

Sus In jos

REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match Empty Re: REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match

Mesaj Scris de Yahoo™ Sam Oct 01, 2011 1:35 pm

Henry Hickenbottom: Salutati-l pe noul campion eXtreme , Axe Waynee !

" Axe Wayne : Ce ? "

Chris Stone : Ce ?

Allen Hill : Yeah !

"Axe Wayne : Henry , explica-mi situatia "

Henry Hickenbottom: Cei din vestiar mi-au explicat ca nu au tupeu sa se infrunte cu tine , I'm sorry !

"Axe Wayne : Da-mi centura aia "
Yahoo™
Yahoo™
ilovebigtits

Mesaje : 516
Data de inscriere : 19/05/2011

http://www.wrestlinglover.forumgratuit.ro

Sus In jos

REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match Empty Re: REW Untouchable: REW eXtreme Championship Open Ladder Match

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum