Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

World Hardcore Championship Match

4 participanți

In jos

World Hardcore Championship Match Empty World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de ShaunWhite Joi Sept 01, 2011 1:09 pm

World Hardcore Championship Match B9j0uq


Unificare : World Championship with the Hardcore Championship (Invingatorul ia totul)

Sauron vs. Cody Knight vs. Reyner (c)
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

World Hardcore Championship Match Empty Re: World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de AdiBoier Joi Sept 01, 2011 4:09 pm

Allen Hill:E timpul pentru Main-Event!
Chris Stone:Un meci care va schimba istoria REW-ului.
Allen Hill:Asa e,Chris!
Chris Stone:Inainte de meci vom vedea un promo despre acest meci.
Promo
Allen Hill:Un promo interesant,dar acum sa revenim la subiect. Ii avem pe Sauron,pe Cody Knight si pe campionul Reyner.
Chris Stone:Sa incepem cu Sauron : tipul asta a avut doar un meci si deja e in peisajul Centurii Mondiale! *beep* this *beep*. Evil or Very Mad Cody Knight : tipul care a reinviat la Conduit Twisted Evil . Pana atunci era un *beep* pe bat. Reyner : this is the *beep*! El e omul care merita sa castige acest meci. "He's a monster, i am a gay!"
Allen Hill:Bine ca recunosti rade. Urmez eu, nu ma intrerupe. Sauron : The Joker. Tipul asta e ceva de genul "Doar un meci si toate stralucesc!".
Chris Stone:Pai chiar asa e. E doar un *beep* *beep* in *beep* de tigani.
Allen Hill:De ce m-ai intrerupt? Neutral
Chris Stone:Esti neinteresant si plictisitor Rolling Eyes ! Eu sunt mai tare decat tine king !
Allen Hill:Aha scratch ... Lasa-ma sa continui!
Chris Stone:Ok! ok
Allen Hill:Urmatorul? Aa da, Cody Knight. Viitorul companiei, e adevarat ca si-a aratat noua fata la Conduit. Tipul asta a evoluat. Se vede un progres interesant. Sper ca intr-o zi sa fie Campion Mondial.
Chris Stone:Boring stuff... Mad
Allen Hill:Ba,domnul stie-tot, nu ma mai intrerupe. Reyner...
Un fan:Salut,mama!
Chris Stone:Bravo,baiete rade !
Allen Hill:Pot continua?
Chris Stone se ridica in picioare,ia un microfon si striga :
Chris Stone:Poate continua?
Fanii ii raspund comentatorului :
Fanii:Da!
Chris Stone:Zi mai departe,prietene ochelari .
Allen Hill:Asa. Reyner : Un tip cu adevarat foarte bun. Cum ai spus si tu...
Chris ii aseaza un microfon la gura lui Allen :
Allen Hill:This is the *beep*!
Chris Stone: rade rade
Fanii incep sa il aclame pe Allen.
Allen Hill:De ce *beep* mea ai facut asta? Embarassed
Chris Stone:De smecher ochelari .
Allen Hill:S-o *beep* pe sora-ta!
Chris Stone:*beep* ca are 2 ani rade Rolllaughter .
Allen Hill:Atunci pe mata.
Chris Stone:Daca ai fantezii cu batrane de 69 de ani,*beep*. Ba,hai sa revenim la subiect ca deja ne amendeaza astia de la televiziune Rolling Eyes .
Allen Hill:Asa,sa revenim la fapte. In seara aceasta vom avea un ring-announcer special pentru Main-Event. Chris,da-mi castile jos ca sa ma duc sa il prezint lumii.
Chris Stone:Ti le poti lua si singur.
Allen se indreapta spre ring. Fanii il aclama. Facand cu mana la fani, comentatorul calca pe siret si cade in genunchi.
Chris Stone: rade rade Tipul asta e prea penal.
Fanii incep sa rada. Allen isi leaga siretul si intra in ring pe sub corzi. El cere un microfon. Un cameraman ii da un microfon.
Allen Hill:Mersi,Josh! Doamnelor si domnilor,in seara aceasta vom avea un meci care va schimba REW-ul. Pentru acest meci, ne trebuie si un ring-announcer demn de acest meci. Nu DAMN!,ci demn.
Chris Stone:DAMN!
Allen Hill:Stie cineva cine e?
Fanii sunt in ceata.
Allen Hill:E unicul si singurul,cel mai mare ring-announcer din lume, Michaelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Buffer!
Fanii sunt uimiti! Buffer apare pe rampa de intrare cu un microfon in mana. El se indreapta spre ring,unde Allen se apleaca pe coarda mijlocie.
Michael Buffer:Salut,Allen,Chris! Salut,Univers REW!
Fanii ii raspund cu un "Bine v-am gasit!"
Michael Buffer:E timpul pentru Main-Event!
Intre timp,Allen se indreapta spre masa comentatorilor.
Chris Stone:Ai fost penal,fratica!
Allen Hill:Taci!
World Hardcore Championship Match 9c7346230cf88d5a981c390460c44b8d
Michael Buffer:REW Universe,are you ready?
REW Universe:Ya!
Michael Buffer:Are you ready?
REW Universe:Ya!
Michael Buffer:Let's get ready to rumbleeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
Fanii sunt in delir. Buffer i-a uimit.
Allen Hill:Sper ca nu trebuie sa asteptam ca la David Haye vs Klitschko! Shocked
Chris Stone:N-ai grija,bre.
Imaginile se muta la vestiare,unde Cody isi face incalzirea dinainte de meci.
Cody Knight:E noapte mare pentru mine. Vreau sa castig! O sa am multa treaba. Poti pleca,mai am ceva de facut.
Cameramanul pleaca si il lasa pe Cody singur.
Allen Hill:Pregateste ceva...pun pariu.
Chris Stone:N-are rost sa pui pariu ca imi iei toti banii.
Michael Buffer se pregateste sa il introduca pe Cody.
Michael Buffer:Introducing first :weighting in 224 pounds,the challanger, Cody Knight!
Melodia celor de la Mercy Drive se aude in difuzoarele din arena,insa nici urma de Cody. Fanii incep sa huiduie,dar pe titantron apare urmatorul mesaj:
World Hardcore Championship Match Ng3q0z
Un cameraman il surprinde pe Cody pe titantron cu un microfon in mana.
Cody Knight:Acum o sa sar! Pa,lume!
Cody se arunca si fanii sunt uimiti si in acelasi timp nedumeriti.
Chris Stone:Ce *beep* mea i-a trecut prin cap?
Luminile se sting si Cody apare pe o funie care il aduce in ring. Lumea este uimita si in acelasi timp nedumerita.
Cody Knight:V-am facut-o,fraierilor! rade
Fanii huiduie spusele lui Knight.
Cody Knight:Hai pa! Nu mai am chef de voi. Sa inceapa meciul odata!
Michael Buffer:N-a venit alt wrestler.
Cody Knight:Tu taca-ti fleanca!
Lumea il huiduie foarte mult pe Knight.

AdiBoier
C8ilu'

Mesaje : 3166
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 24
Localizare : Mociu, Cluj

Sus In jos

World Hardcore Championship Match Empty Re: World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de haxman. Vin Sept 02, 2011 6:48 am

Allen Hill : El e viitorul ,el va fi fata companiei intr-un timp foarte scurt ,el e Cody Knight .
Chris Stone : Taci ba ,Reyner va iesi invingator in seara aceasta.
Un zgomot il intrerupe ,lumina este intrerupta ,iar fanii incremeniti asteapta ca lumina sa reapara in arena REW=ului . Pe titantron apare niste imagini cu un copil ce pare a se juca cu o jucarie ,camera se aproprie de acel copilas .Iar brusc fata lui Sauron si al sau raset psihopat isi fac aparitia in arena REW.
Theme song-ul lui Sauron rasuna in Arena insa nici urma de "Jokeru" wrestling-ului . Melodia se termina iar deasupra titantronului se poate observa o silueta impunatoare cu o bata de basseball si cu un costum lung ce acopera intreg corpul .Lumina se opreste din nou iar din acel loc izbugneste o flacara . Lumina revine iar aceea silueta sare undeva in apropierea canvas-ului . Publicul ramane socat ,iar acel trup se ridica si merge undeva in spre zona ring-ului . Ridica acea bata de basseball in sus si intr-o secunda isi da foc intreg-ului attire-ului . Sauron arunca acea pelerina in zona fanilor.Ce sunt isterizati si socati de aceasta aparitie socanta a lui Sauron .

Allen Hill : Asta e maniac .
Chris Stone : Hehe ,cand ti-am zis ca asta nu e intreg la minte nu mai crezut.

Maniacul intra in ring ,moment in care Michael si Cody ies in afara ring-ului pentru siguranta lor . Mai ridica odata acea bata de basseball si face un gest la zona abdomenului ,gest ce semnaleaza ca el va fi urmatorul campion .
Sauron merge intr-un colt al ring-ului unde se gemuieste si incepe sa rada isteric .

haxman.
haxman.
G̶T̶F̶O̶

Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/05/2011
Varsta : 26

Sus In jos

World Hardcore Championship Match Empty Re: World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de SpeedY Vin Sept 02, 2011 2:09 pm

Chris Stone:Doamnelor si domnilor , bine ati revenit dupa pauza publicitara la UnStopable , vom aveam un prim meci pentru unificarea centurilor Hardcore si World!
Allen Hill: Deja se intampla asta?Avem un campion Hardcore doar de cateva saptamani , in fine , din cate am inteles este un meci in trei , invingatorul ia totul!



Pe titantron apar imagini de saptamana trecuta , cum Reyner a reusit sa invinga in meciul pentru centura Hardcore.Publicul incepe sa aplaude momentul in care Reyner ridica centura Harcore.


Chris Stone:Ce moment memorabil , al doile campion Hardcore din aceasta companie , cat potential are , ador acele trucuri care le face el!
Allen Hill:Intradevar este un Wrestler foarte bun care se bazeaza foarte mult si pe tehnica , are un record impersionant de 4-0 in aceasta companie , acele meciuri castigandu-le cu usurinta. Oare nu e nici un adversar care ii poate face fata?!



Melodia lui Reyner rasuna in difuzoarele arenei REW , un om cu o pelerina merge usor spre ring in uimirea publicului , apoi dispare brusc , ca o holograma.Melodia celor de la 3 Doors Down - Here Without You se aude foarte puternic in difuzoare , iar Reyner apare pe rampa de intrare , impreuna cu mascatul de saptamana trecuta. Cei doi se grabesc catre ring , iar publicul aplauda foarte fericit pentru prezenta celor doi wrestleri.Reyner si cu mascatul se urca pe corzi si isi executa taunt-ul.


Chris Stone:Din cate se vede Reyner are un nou manager!
Allen Hill:Un manager ii va prinde foarte bine acestui tanar talent , este uimitor ce poate face!



Cei doi raman putin timp pe corzi in aplauzele si in admiratia publicului , apoi ei isi mai efectueaza inca o data taunt-ul , apoi se dau jos de pe corzi.Deodata Reyner baga mana in buzunar , forteaza putin bratul si scoate titlul Harcore din buzunar , isi pune titlul pe umar , publicul este foarte mirat si amuzat de acest truc impresionant facut de Reyner , el mai sta putin pe ganduri si mai baga mana in buzunar , de data asta scoate un microfon cu sigla RXW si se pregateste de a spune ceva.


Chris Stone: Wow , trebuie sa ai mult curaj sa faci cea ce face Reyner in aceasta seara!
Allen Hill: Pentru cei care nu se uitau la compania noastra in acea perioada , RXW este vechiul nume al companiei , cea care a dat faliment.Oare ce o fi cu Reyner de vine cu un microfon cu sigla RXW?
Chris Stone: Nu stiu Allen , dar cred ca doreste sa ne spuna ceva foarte important si serios.



Reyner: HAHAHA , buna incercare Hickenbottom , ai pus acesti doi clovni sa imi ia centura! Crezi ca imi poti face si mie ce a patit acel wrestler? Cum il chema? Ahh, am un lapsus , are numele asa de neimportant si stupid incat l-am si uitat! A, mi-am adus aminte! CHRISTIAN! (Nu spune Reyner asta:imi place christian , a nu se intelege ca il detest) Acel ratat care a pierdut titlul in 2 zile! Cat de penibil , nu e in stare sa primeasca heat!Cat de prost sa fi sa nu primesti heat intr-un feud cu Randy Orton?! Oricum asta nu conteaza , sa ne intoarcem la treburile noastre! Se poate observa de la nunta lui Borcea cat de disperat esti , incercand sa imi iei titlul la un show non-ppv!HAHA , Sorry bro , but you are painful , cuz' i'm a monster , you are a gay!

World Hardcore Championship Match 48

Reyner baga microfonul inapoi in buzunar , publicul este foarte bucuros stiind ca Reyner mai pregateste inca un truc magic de exceptia , asa ca incepe sa aplaude foarte puternic.Reyner scoate 3 tricouri frumos impachetate cu "You are sure?" , unul il mascatului , acesta se urca pe coltul ringului si il arata arenei , iar celelalte doua le arunca publicului!


Chris Stone:Nu uitati , aceste tricouri si alte articole cu Reyner , cat si cu alte superstaruri ale companiei , se pot achizitiona de pe shop-ul online al federatiei , www.shop.rew.ro , sau din arenele in care federatia noastra tine show-uri!
Allen Hill: Mare dreptate are Reyner!
Chris Stone: Un discurs foarte interesant , vreau sa vad neaparat ce se va intampla in acest meci , atmosfera e senzationala , ramaneti cu noi , ne intoarcem in 10 minute , PAUZA PUBLICITARA!


SpeedY
SpeedY
Independent Bad Ass.

Mesaje : 352
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

World Hardcore Championship Match Empty Re: World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de AdiBoier Vin Sept 02, 2011 2:40 pm

Chris Stone:Tocmai am revenit! Meciul trebuie sa inceapa in orice minut.
DING DING DING!
Allen Hill:Si a inceput!
Meciul incepe. Fiecare luptator e in coltul lui. Sauron si Reyner isi indreapta privirea spre Cody Knight. Cei doi incerc sa il atace,dar Cody iese inafara ringului.
Chris Stone:Ce las!
Sauron incearca sa il rapuna pe Reyner cu un Clothesline,dar Reyner ii aplica un Back Drop. Cody se intoarce in ring. El incearca sa il distraga pe arbitru.
Cody Knight:Ce e aia?
Arbitrul este distras si Cody il loveste pe Reyner la m**e. Sauron il ataca pe Cody,dar tanarul luptator nu cade jos.
Allen Hill:Tare e asta!
Arbitrul se intoarce in actiune si il vede pe Reyner la pamant tinandu-se de c***e.El il lasa asa pentru ca nu vrea sa intrerupa meciul. Intre timp,Sauron il domina pe Cody. Maniacul ii aplica lui Knight un DDT si se duce inafara ringului ca sa aduca o masa. Sauron cauta prin buzunar ceva,dar prima data duce masa in ring.El gasi ce cauta : chibrite. Reyner se intoarce in actiune. El il trimite pe Sauron peste corzi si il ridica pe Cody,aplicandu-i un Electric Chair Drop.
Chris Stone:Sper sa nu se termine asa de repede...
Allen Hill:Hei! Dar ce are Sauron in mana? Oh no, e...
Chris Stone:Da,Allen. Benzina!
Reyner incearca pin-ul pe Cody :
1
2

DAR NU! Sauron intervine. Reyner este furios. Sauron se teme de marele Reyner.Cody il ataca pe Reyner pe la spate,iar Sauron ii aplica un Piledriver. Cody si Jokeru' bat mana pentru o alianta in acest meci. Sauron intinde masa si toarna benzina peste ea,iar Knight o aprinde.
Cody Knight:Esti sigur ca ii poti face Powerbomb?
Sauron:Ce zici de un Double Chockeslam?
Sauron il ridica pe Reyner si il prinde de gat. Cody face la fel. Cei 2 se pregatesc sa il arunce pe Reyner in masa de foc,dar acel mascat intervine si il ataca pe Cody cu o bata. Tanarul luptator cade jos. Sauron se indreapta spre mascat,dar Reyner il prinde si il arunca in masa de foc.

Chris Stone:Cred ca s-a intors acasa.
Allen Hill:Mda...

AdiBoier
C8ilu'

Mesaje : 3166
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 24
Localizare : Mociu, Cluj

Sus In jos

World Hardcore Championship Match Empty Re: World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de haxman. Lun Sept 05, 2011 5:41 am

Chris Stone : In continuare campion Hardcore va fi Reyner ...Nimeni nu se poate ridica dupa asa ceva.
Reyner merge spre Sauron ce numai da semne de viata si va incerca Pin-ul ..
1..
2..

Si atat ! Cody il prinde de picior pe Reyner si il scoate in afara suprafetei de lupta si va incerca el numaratoarea ..
1..
2..

Sauron ridica umarul drept si opreste numaratoarea arbitrului.Intre timp in ring reintra si Reyner ce ii livreaza lui Cody un Clothesline ce-l trimite la podea pe "The Future" . Vine si numaratoarea ce din nou se opreste la 2 . Intre timp Sauron reintra in ring cu un saculet in mana . Arbitrul incearca sa-l opreasca dar Sauron o face ! Rastoarna saculetul cu pioneze in mijlocul ring-ului ,iar apoi il ridica in spate pe Reyner pentru a pregati finalul meciului . Un piledriver pe Pioneze ar aduce centura Joker-ului ,dar Cody intervine in scurt timp si il arunca pe Reyner in afara ring-ului . Cei doi se privesc fata in fata isi dau mana si se prind intr-un clinch ,din care invingator iese Sauron ce-l trimite in corzi iar de acolo il prinde intr-un Flapjack peste pionezele aflate in mijlocul ring-ului .

Allen Hill : OMG . Gata pana aici o sa avem un nou campion Hardocore iar acela e Sauron . Reyner inca se resimnte ,iar de Cody nici numai am ce sa vorbesc .
Fata lui Cody era plina de sange ,iar Sauron se pregatea sa se incoroneze ca noul rege al Hardocore-ului .Vine si numaratoarea
1..
2..
haxman.
haxman.
G̶T̶F̶O̶

Mesaje : 522
Data de inscriere : 13/05/2011
Varsta : 26

Sus In jos

World Hardcore Championship Match Empty Re: World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de SpeedY Lun Sept 05, 2011 8:10 pm

Cei trei sunt in ring , Sauron si Cody sar pe Reyner cu lovituri de pumni si de picioare , cei doi pregatesc ceva , dar Reyner se fereste si loveste pe Sauron cu un magnific Big Boot care pur si simplu ii muta fata din loc si il lipeste de podea , fanii sunt foarte fericiti de manevra efectuata de Reyner.Cody il ia prin surprindere pe Reyner si ii executa un dropkick tintit foarte bine , in capul lui Reyner , care il arunca in corzi , apoi primeste un Powerslam devastator.


Chris Stone: Ce segment frumos , Reyner este un bad ass.
Allen Hill: Imi aduc aminte de un meci fatal-4 way pe care Reyner l-a pierdut in RWF , chiar el a declarat ca nu este asa de bun in aceste tipuri de meciuri
.


Joker-ul se pregateste pentru un Diving crossbody , acesta loveste coltul ringului incercand sa dezmorteasca publicul , dar publicul incepe sa il huiduie cat mai tare , deodata din public se aud aplauze si fluieraturi , Cody apare in ring si executa un superkick care il zdruncina putin pe Sauron , care se prabuseste in afara ringului , pe masa comentatorilor.


Allen Hill: Masa practic a explodat , imediat dupa ce Joker-ul a atins-o.
Chris Stone: Asa este , dar Reyner este ridicat de la podea si sta in spatele lui.



Publicul incepe sa fluiere , tanarul luptator , Cody , isi da seama si executa un clothesline , dar se pare ca "Reyner" era doar o iluzie optica , adevaratul Reyner se afla in spatele lui cody care ii executa un puternic Electric Chair care ii zguduie creierii lui Cody , Reyner incearca sa il acopere.


Chris Stone: Cat de tare , ce truc interesant a reusit Reyner!!
Allen Hill: Foarte tare! Sa vedem daca reuseste sa il numere!
SpeedY
SpeedY
Independent Bad Ass.

Mesaje : 352
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

World Hardcore Championship Match Empty Re: World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de SpeedY Lun Sept 12, 2011 9:25 pm

3

Chris Stone: Reyner castiga meciul si isi pastreaza centura!
SpeedY
SpeedY
Independent Bad Ass.

Mesaje : 352
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

World Hardcore Championship Match Empty Re: World Hardcore Championship Match

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum