Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UnSTOPable : Axe Wayne vs. Falcon

2 participanți

In jos

UnSTOPable : Axe Wayne vs. Falcon Empty UnSTOPable : Axe Wayne vs. Falcon

Mesaj Scris de ShaunWhite Joi Sept 01, 2011 1:11 pm

UnSTOPable : Axe Wayne vs. Falcon B9j0uq

World Heavyweight No.1 Contendership

Axe Wayne vs. Falcon
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

UnSTOPable : Axe Wayne vs. Falcon Empty Re: UnSTOPable : Axe Wayne vs. Falcon

Mesaj Scris de Yahoo™ Vin Sept 02, 2011 2:39 am

Chris Stone : Ei bine doamnelor si domnilor iata ca ajungem la unele dintre cele mai importante meciuri din seara asta .
Allen Hill : Corect ratatu .. aa , Stone . Axe Wayne ii va da clasa afurisitului asta de ... Beton .
Chris Stone : Falcon .

Imaginile se muta in vestiarul lui Wayne, unde il putem vedea legandu-se la incaltaminte. Christian Johnson se apropie de el cu un microfon in mana, incercand sa-i mai adreseze cateva intrebari.

"Axe Wayne : Pfoaaai... De-a dreptul incredibil... Iar tu ma? Te-ai indragostit cumva de mine sau de ce ma tot urmaresti atata?"
Christian Johnson : Imi pare sincer rau , insa asta e meseria mea . Sti doar boss , te-as pupa si in fund pentru acei o groaza de dolari .
"Axe Wayne: Tine-ti ba gura! Hai zi mai repede ce-ai de zis si pleaca odata."
Christian Johnson : Bine... Dupa cum bine-ai zis la debut , vei fi aproape neinfrant iar acum ...
"Axe Wayne : Te-ai indoit vreodata de asta ? "
Christian Johnson : Desigur ca nu... Oricum , sa revin . Ce ne poti spune despre Beton ?

Chris Stone : FALCON !

"Axe Wayne : Hai sa-ti spun ceva amice... S-ar putea s-o dau putin in sentimentalisme deci fi pe faza... In ultimii ani din viata am luptat numai prin federatii independente, obtinand nenumarate victorii si centuri mondiale, dar totodata, de fapt, necastigand nimic. Toate acele victorii si toate acele centuri mondiale nu au insemnat de fapt nimic, pentru ca, sa fim seriosi, cui ii pasa de promotiile independente? Acum am sansa sa fac ceva maret in una din cele mai bune federatii de wrestling din lume si crede-ma, chiar nu vreau sa dau cu piciorul acestei oportunitati. Acum, sa ne intoarcem atentia catre Balcon... Ce pot spune despre Balcon ? "

Chris Stone : Fal... Uh , las-o balta .

"Axe Wayne : Destule, crede-ma. Chiar de la inceput l-am vazut ca un posibil pretendent la castigarea acestei competitii si am avut dreptate, dupa cum bine vedem, a ajuns sa se bata cu mine. L-am studiat, l-am spionat, spune-i cum vrei, ultimele saptamani incercand sa-i aflu calitatile, defectele, cum se antreneaza sau alte chestii care mi-ar putea creea un avantaj si mai mare dar totul a fost in zadar. Bucata aia de beton pe care il vedeti in ring e acelasi ca si in viata reala, la fel de prost si de necalculat. Omu' se bazeaza doar pe forta, n-are nici o strategie, nimic. Acum, stiu ca a fost o placere sa ma ai alaturi de tine si alte rahaturi din astea dar dupa cum bine auzi, melodia mea de intrare se aude deja in arena iar eu trebuie sa-mi fac prezenta. Ne vedem la sfarsitul meciului, poate dupa ce il voi bate si pe campion te voi lasa sa imi cureti centura ."

Wayne se indrepta cu pasi repezi catre arena .Melodia "Hero" a trupei Skillet incepe sa se auda in difuzoare, Axe Wayne facandu-si aparitia pe rampa de intrare , pasind incet si zambitor catre ring in huiduielile fanilor. Dupa ce intra in interiorul patratului de lupta, acesta urca pe fiecare colt al ringului unde-si executa taunt-ul, miscand mainile in jurul braului semn ca isi doreste centura . Melodia de intare a lui Wayne se opreste, acesta cerand un microfon pe care il primeste imediat.

"Axe Wayne : Dupa cum puteti vedea , ma uit in jur , admir prostia lui Falcon si a lui Chris Stone ."

Chris Stone : Hei !

"Axe Wayne : No offence , Chris . Sting o tigara si sunt intampinat de C nu stiu cum il mai chema pentru a ma pupa in cur , pana la urma doar pentru cativa dolarei . Omn fara demnitate . Insa nu se compara cu Falcon , insa nici Falcon nu se compara cu Stone . "

Chris Stone : Frate tipul asta e prost !

Chris Stone mima ceva pentru a rosti cateva cuvinte din gura , insa microfonul ii fu oprit .

"Axe Wayne : Ma asteptam la asta , asa ca am aranjat totul . Deci unde ramasesem , sunt trei mari prosti pe lumea asta . Cel mai mic e Alegre , apoi Falcon si il au ca lider pe .. Chris Stone . Adica zau , ar putea sa se duca la America's Got Fucked People , sau din ce tara de cacat sunt ei . Mai sting o tigara in gandul meu dulce amar si il astept pe ala . Pis pis pis ."

Terminandu-si speech-ul , americanul ia loc in pozitie yoga si isi astepata adversarul .
Yahoo™
Yahoo™
ilovebigtits

Mesaje : 516
Data de inscriere : 19/05/2011

http://www.wrestlinglover.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum