Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic

2 participanți

In jos

REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic Empty REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic

Mesaj Scris de ShaunWhite Vin Iul 01, 2011 2:10 am

REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic B9j0uq

UnSTOPable! - No.1 Contendership for the Hardcore Championship

Alex Hawk vs. Mike Classic
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic Empty Re: REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic

Mesaj Scris de ShaunWhite Vin Iul 01, 2011 2:37 am

In arena apare Alex Hawk, cu placa lui Jart in mana dreapta, si cu un microfon in mana stanga. Duce microfonul la gura si incepe sa vorbeasca.

Alex "The Skater" Hawk : Asta a fost prima si ultima aparitie a lui Alex Hawk aici. Nu am ce cauta intr-un loc, unde sunt bagat intr-un meci pentru pretendenta la centura Hardcore. Eu sunt unic, eu ar fi trebuit sa fiu in main-event. Deci, ma puteti huidui cat vreti. Eu am plecat.

Alex Hawk se duce in ring, asteptand ca adversarul sau sa vina si sa spuna cateva cuvinte. El urla la unul din oficiali, si in acel moment, melodia Decadence se face auzita in arena REW, ceea ce inseamna prezenta manager-ului general.

Michael Williams : Iti dai demisia, huh? Atunci, daca iti dai demisia, iesi afara din ringul meu!

Alex Hawk : Astept sa vad ce zice noul pretendent la centura Hardcore, sir!
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic Empty Re: REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic

Mesaj Scris de FlorinEX Vin Iul 01, 2011 4:31 pm

Deodata melodia Harder, Better, Faster, Stronger se aude in difuzoare. Mike apare dintr-o ceata rosie cu un microfon in mana.Se opreste pe rampa si incepe sa vorbeasca.

Mike Classic : Stai , stai , stai! Iti dai demisia ? Iti dai demisia doar pentru ca nu esti in main-event? Atunci iti urez noroc in viata si sa ajungi in cele mai bune companii sa speli toalete pe acolo.

Michael Williams : Alex , sigur iti dai demisia ? Spune ca sa stiu , meciul sa continue sau sa-l declar pe Mike no.1 contender la centura Hardcore.
FlorinEX
FlorinEX

Mesaje : 136
Data de inscriere : 27/06/2011

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic Empty Re: REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic

Mesaj Scris de ShaunWhite Vin Iul 01, 2011 7:03 pm

Alex "The Skater" Hawk : Idiotilor, daca nu m-ati fi bagat in meciul de deschidere mai ziceam, dar oricum, voi sugeti... Fraiere, cum piz*a matii te cheama, managere, da imi dau demisia, si declara-l pe mu*st-ul ala no.1 contender.
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic Empty Re: REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic

Mesaj Scris de FlorinEX Vin Iul 01, 2011 8:24 pm

Mike Classic : OK

Michael Williams : The winner and new no.1 contender at Hardcore Championship , Mike Classic!
Si mai am doua cuvinte sa-ti zic Alex '' You're Fired'' !!!!!!!!!!!!!!!!
FlorinEX
FlorinEX

Mesaje : 136
Data de inscriere : 27/06/2011

Sus In jos

REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic Empty Re: REW UnSTOPable! - Alex Hawk vs Mike Classic

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum