Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship)

3 participanți

In jos

REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship) Empty REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship)

Mesaj Scris de G-Man Lun Oct 03, 2011 3:05 am

REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship) B9j0uq

Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Title)
G-Man
G-Man
Moderator

Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/07/2011

Sus In jos

REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship) Empty Re: REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship)

Mesaj Scris de Yahoo™ Lun Oct 03, 2011 7:36 pm

Chris Stone : Iata-ne ajunsi si aici , la Main Event-ul acestei seri minunate. Wayne - Odd !
Allen Hill : Da , nici acum nu-mi vine sa cred ca Odd a primit o sansa inca din primele zile . Nu stiu cui ii pupa fundul , dar ar fi bine sa se opreasca..
Chris Stone : Iar vrei sa ne certam pe aceasta tema ? Ne-am contrazis destul pana acum. Axe a facut prea putine pentru aceasta federatie , iar datorita acestui lucru eu tot nu pricep de ce de cateva zile e atat de slavit ?

Imaginile se muta backstage , unde un cameraman il filmeaza discret pe Alexander , care vorbeste singur in fata unei oglinde intr-o camera mai ciudata.


" Axe Wayne : Alexander Wayne . Zeul wrestling-ului. Cel mai bun luptator de pe planeta. Esti toate astea. Acum este seara in care vei straluci , ca de obicei . Daca nu vei reusi sa-i rupi curul in aceasta seara , atunci nu stiu ce se va intampla cu tine. Fanii te vor lasa balta , ceilalti luptatori nu te vor mai respecta , iar toti fanii wrestling-ului o sa te uite. Chiar vrei asta ? Nu ! Atunci.. revinoti ! Pentru ca stii ca este totul sau nimic pentru tine , stii ca nu vei mai putea sa-ti ridica capul daca vei esua din nou. Intreaga lume se bazeaza pe tine , toti vor sa-l invingi pe acel microb. N-ai de ales Axe , pentru ca nu ai nevoie sa castigi , ci trebuie sa castigi !

Transmisia se intrerupe.

Chris Stone : Doamneee , cat de mult se prosteste tipul asta ? A inceput sa vorbeasca singur acum ? .

Trec aproximativ 3 minute fara ca nimic sa se intample , dar cand melodia 'Hero' rasuna in difuzoare , spectatorii exulta , iar acea atmosfera monotona se transforma intr-una incendiara. La scurt timp , Axe Wayne isi face simtita prezenta pe rampa de intrare . Americanul nu sta mult pe ganduri si se indreapta agale catre ring..

REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship) Justin-Gabriel-wwe-superstar-8

Ajuns in ring , luptatorul care a furat inima multor dive cere un microfon .


"Axe Wayne : Scuze . Permiteti-mi sa ma scuz . Vreau si eu sa fiu persoana aceea pe care o iubiti vreau si eu ... "

Allen Hill : Nu spune ce cred eu ca vrei spune .
Chris Stone : O , ba o va spune !

"Axe Wayne : ... cum spuneam , vreau si eu sa fiu alaturi de voi , si voi de mine , fanii mei adorati , spunandu-va inca odata ca va f*t in gura ! "

Allen Hill : Fuck yes ! Ce suspans ! Vezi mai coaie uscate ca nu a spus nimic rau ?
Chris Stone :Un discurs idiot tipic unui wrestler care dovedeste pe zi ce trece ca IQ-ul sau este foarte redus si pentru a parea mai intregat in vestiare face glume seci pe seama fanilor , care , pana la urma , nu au nici o vina ca acest supranumit Axe are creierul lafel de dezvoltat ca fina mea , in varsta de sapte ani .
Allen Hill : Ce ai zis tu acolo a fost tipic unui expirat care dovedeste pe zi ce trece ca in wrestling conteaza sa ai IQ-ul mai mare decat numarul de la pantofi ( desi el nu-l are ) , pupa in cur pentru o marire de salariu , si face glume seci pe seama wrestlerilor talentati , care , pana la urma , nu au nici o vina ca acest supranumit de mine testicul fleoscait are glumele lafel de bune ca mine cand eram la gradinita . Desi ne-ai plictisit destul cu teoriile tale inutile despre care sincer mi se rupe , sa trecem in continuare si sa ii dam libertatea lui Alex de a vorbi .

"Axe Wayne : Am zis deja ce trebuia . Sa-mi verific lista : de enervat pe testicul fleoscait ; de enervat fanii ; de indus in eroare cameramanu` ala care ma filma de zici ca filma un film ... stiti voi de care ; de dat la bucile lui Odd . Ah da , asta mai ramasese , Blaine . "

Allen Hill : Perfect ! Exact ce asteptam , niste injurii impotriva incompetentului cu care urmeaza sa se lupte Wayne in aceasta seara .

"Axe Wayne : Sincer ! Dar foarte sincer va rog ! Sa-mi explice si mie cineva ce cauta gandacu` asta de bucatarie in ring cu mine ? Adica zau , sunt cativa wrestleri in federatia asta care se pot numi oarecum egali cu mine , insa tipul asta este un debutant ( intradevar a mai fost prin RWF si plm ) nu are ce cauta in ring cu mine ! Adica cel putin nu la primul meci ! In fine , n-are rost sa trancan aiurea , vom vedea ce va fi numai si numai in ring !"
Yahoo™
Yahoo™
ilovebigtits

Mesaje : 516
Data de inscriere : 19/05/2011

http://www.wrestlinglover.forumgratuit.ro

Sus In jos

REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship) Empty Re: REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship)

Mesaj Scris de Rolex Sam Oct 08, 2011 2:52 pm

Allen Hill : Ce parere ai,cum va decurge acest meci,acest main event incantator?Stii,ma gandesc acum,nu as putea paria pe niciunul.
Chris Stone : Sigur,sigur.Blaine Odd nu poate castiga,nu-i clar? Axe Wayne este pur si simplu mirific !
Allen Hill : Daca zici tu..

Imaginile se muta in backstage unde Blaine Odd vorbeste la telefon,Blaine Odd este foarte surprins de cele auzite."[b]Stii ceva,dai naibii de fani bine ?! Pentru cine lupti tu,pitic prost ? Eu te-am adus in aceasta companie,eu te voi scoate,ai inteles?Ai face bine sa uiti de acei fani retardati si sa castigi acest meci altfel o sa ai de-aface cu mine.AI INTELS ?! Acum,dute in ring,vreau sa vad cum il distrugi pe acel Axe Wayne.Nu uita,cu ajutorul meu ai acest meci,deci ai face bine sa profiti de el,inteles?
"

Chris Stone : Ai auzit asta,ratatul de Blaine vrea sa aranjeze meciul.CUM POATE SA FACA ASA CEVA,CUM ?!
Allen Hill : lol! Uitete doar de fata a facut Wayne.lol!

Melodia "Ancient Spirit" se aude in difuzoarele arenei REW,insa nimeni nu apare.Dupa cateva secunde Blaine Odd,apare si merge incet pana in zona ringului.Acesta se invarte putin in jurul lui,se uita in jos,apoi in sus,dupa care in jurul lui pentru asi vedea fanii,poate pentru ultima data.Acesta se urca in ring,insa coboara imediat,vazand ca Axe Wayne doreste sa inceapa meciul mai devreme.Blaine Odd cere un microfon.

Blaine ODD : Mhm,presupun ca ati auzit discutia din vestiar...Imi pare rau.Stiti,eu nu o sa va pot uita niciodata,insa nici nu mai pot lupta pentru voi.Imi doresc mult sa raman in aceasta federatie si imi e frica ca voi fi dat afara pentru asta.HAHAHA,chiar credeti asta?E imposibil sa nu mai lupt pentru voi oameni buni (multimea aplaude isteric).Probabil voi fi dat afara,insa il voi bate pe acest Axe Wayne,sunt sigur.

Axe Wayne : Ce naiba ? Trebuia sa o termine cu fanii..

Allen Hill : Ai auzit asta ?!?!?!?!?!?!
Chris Stone : O doamne,cate chestii se intampla n aceasta federatie,nu imi vine sa cred.NICI NU POT SA ZIC REZULTATUL MECIULUI,E FRUSTRANT !

Blaine Odd intra repede in ring si face o schema pentru a impresiona fanii si al frustra pe Axe Wayne.

REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship) Wwe-ul-promite-spectacol-din-lucha-libre-afla-cine-e-ultimul-mexican-adus-vezi-un-meci-de-27min-impotriva_size3



Acesta se aseaza in coltul ringului si asteapta inceputul meciului,din main event,pentru centura mondiala !
Rolex
Rolex

Mesaje : 82
Data de inscriere : 18/05/2011

Sus In jos

REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship) Empty Re: REW Unstoppable: Blaine Odd vs. Axe Wayne (World Heavyweight Championship)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum