Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Te rugam sa te inregistrezi / conectezi ! Multumim !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REW Conduit - Hardcore Championship

3 participanți

In jos

REW Conduit - Hardcore Championship Empty REW Conduit - Hardcore Championship

Mesaj Scris de ShaunWhite Lun Aug 15, 2011 2:15 pm

REW Conduit - Hardcore Championship Conduit

Ladder Match for the REW World Hardcore Championship
Alegre (c) vs. Reyner
ShaunWhite
ShaunWhite
Bear Grylls FTW

Mesaje : 837
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Hell

Sus In jos

REW Conduit - Hardcore Championship Empty Re: REW Conduit - Hardcore Championship

Mesaj Scris de G-Man Joi Aug 18, 2011 2:38 am

Pe titantron se ivesc niste imagini cu o persoana necunoscuta, imbraca la costum. Fanii sunt nedumeriti, insa huiduielile nu ezita sa fie auzite. Individul incepe sa se adreseze publicului:

???: Ce meci Hardcore visati? Divizia Hardcore e moarta, va zic sincer! De mult n-am mai avut parte de un meci violent in adevaratul sens al cuvantului. Majoritatea grupului nu sunt decat niste pricajiti uleiati, fara slujba care isi incearca norocul, in fiecare saptaman, de a castiga acel asa-zis "prestigios" titlu. Credeti-ma, am vizionat show-urile acestei federatii inca de la inceput, dar in viata mea nu am mai sesizat un dezastru mai mare ca aici. A trebuit sa fac ceva, asa ca am batut la usa managerului si mi-am exprimat frustrarile. Fiind o veche cunostinta de-a lui, acesta a facut o decizie inspirata..... aceea de a ma pune in functia de asistent al sau. Dintre toti, cel mai promitator pare chiar campionul, insa l-as aduce la rang mai mare, prin introducerea in divizia Heavyweight. Sper ca am fost destul de explicit, asa ca bucurati-va in continuare de show si lasati totul pe mana lui.... JOHHNY HELMS!

REW Conduit - Hardcore Championship 57cE
G-Man
G-Man
Moderator

Mesaje : 50
Data de inscriere : 17/07/2011

Sus In jos

REW Conduit - Hardcore Championship Empty Re: REW Conduit - Hardcore Championship

Mesaj Scris de SpeedY Sam Aug 20, 2011 3:46 am

Chris Stone:Bun venit la unul dintre cele mai asteptate meciuri ale acestei seri , meciul dintre Alegre si Reyner pentru centura hardcore.

Allen Hill:Asa este Stone , am asteptat foarte mult acest meci si vreau sa vad cum Alegre il va bate pe Reyner , acest incepator prost!

Chris Stone:Nu fi asa de sigur.Sa nu uitam , avem un meci Ladder.In acest meci trebuie sa iei obiectul agatat deasupra scarii pentru a castiga meciul , in cazul nostru , centura Hardcore.Reyner are un record impresionant in aceasta federatie , a castigat 2 meciuri si nu a pierdut nici unul!Acest om a luptat foarte mult pentru aceasta sansa!

Allen Hill:Si o va pierde pentru ca Alegre ii va zdrobii fundul.



Intensitatea luminilor incepe sa scada , pana in arena REW nu mai este lumina.O melodie ciudata incepe sa se auda din ce in ce mai tare.Motorul unui ATV turat se aude puternic , ATV-ul apare pe rampa cu o viteza mare , o explozie de artificii izbucneste iar luminile se aprind.ATV-ul este oprit langa ring , omul care il conduce se ridica usor de pe el , purtand o pelerina neagra si serioasa pana la glezne.El isi ridica incet gluga de la pelerina , dar o masca se vede pe fata lui , el calca tacticos pe scarile din fier pentru a urca pe apron, asteptand pe cineva.


Chris Stone:Oare cine este acest mascat misterios , ce doreste sa faca?


O voce groasa si foarte ciudata se aude:

-Am muncit foarte mult pentru aceasta sansa si nu o voi pierde in fata ta , un.. , un.. , un ratat!

Un Gong se aude , iar luminile se inchid , melodia lui Reyner se aude incet , iar lumina rosie devine foarte puternica incat nu se mai poate vedea nimic in arena. Gongul se mai aude inca o data iar lumina isi revine. In mijlocul ringului apare Reyner cu o pelorina rosie foarte clasica.


Allen Hill:Cum a reusit sa faca asta?!


Reyner se misca incet catre coltul ringului pentru a saluta fanii, care il aclama pe reyner in acest moment , Reyner sta ceva ganduri pe coltul ringului , apoi zambeste si coboara de pe coltul ringului , Reyner se indreapta catre mascat , acestia schimba cateva priviri , apoi bat palma . Reyner ii multumeste ca a venit la meci , apoi se duce in coltul ringului pentru a face ultima incalzire inainte de meci.

REW Conduit - Hardcore Championship 220px-Samoa_Joe_October_2010


Chris Stone:Sunt foarte curios cine este acest mascat , Crezi ca se va implica in meci in favoarea lui Reyner? Oare va mai aparea in alte meciuri din REW sau va fi alaturi de Reyner in meciuri ca manager? Sunt sigur ca Reyner ne va explica totul la urmatorul UnSTOPable.

Allen Hill:S-a terminat? Cat de plictisitor , Alegre este mult peste Reyner , la tot ce doresti tu! Insfarsit , vom vedea o intrare care merita vazuta , si un adevarat wrestler!
.
SpeedY
SpeedY
Independent Bad Ass.

Mesaje : 352
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW Conduit - Hardcore Championship Empty Re: REW Conduit - Hardcore Championship

Mesaj Scris de SpeedY Mar Aug 23, 2011 3:09 pm

Chris Stone: Am revenit dupa pauza publicitara , din pacate am pierdut doar intrarea lui Alegre.

Deodata Reyner apare in spatele lui si executa un Electric Chair , apoi il ridica si il loveste puternic cu un SpineBomb , Alegre este KO , Reyner ia o scara , se urca pe ia , si cu fata catre camerele de filmat ia centura , luminile se sting , iar Reyner , Mascatul si Alegre dispar, pe titantron apare Reyner cu centura razand diabolic.

Chris Stone: Se pare ca avem un nou campion Hardcore!
Allen Hill: A avut doar noroc!
SpeedY
SpeedY
Independent Bad Ass.

Mesaje : 352
Data de inscriere : 19/05/2011

Sus In jos

REW Conduit - Hardcore Championship Empty Re: REW Conduit - Hardcore Championship

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum